Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg általában a legtöbb...

Tényleg általában a legtöbb embernek mindig olyan haj kell, mint amilyen nem az övé?

Figyelt kérdés

Erről dumáltak a buszon mellettem, és gondolkoztam, hogy lehet, hogy van benne valami.

Aki ismerősömnek egyenes a haja, az hullámosítja. Akinek hullámos, az vasalja.

De, nem biztos, hogy igaz ez az állítás. Az én hajam olyan se nem egyenes, se nem hullámos. Elég érdekes, de mégsem vasalom, se nem hullámosítom be.


De valamilyen szinten igaz az állítás?


Akinek egyenes, az szereti hullámosítani, akinek hullámos az vasalni?

Vagy csak arról van szó, hogy jó foglalkozni vele, és másmilyenre csinálni?



2013. aug. 28. 08:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősöm neki göndör haja van minden nap vasalja

Én csak néha formázom

2013. aug. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem szögegyenes hosszú hajam van. Vékony szálú sajnos. Szinte mindig lelapul a fejemre, ezért be szoktam fonni néha, hogy jó dús legyen. De egyébként örülök, hogy egyenes hajam van. Régen éveken keresztül vasaltam, mert hullámos volt, de valami folytán egyenes lett belőle :D Most meg hullámosítom fonással. Ez tényleg vicces így belegondolva :D
2013. aug. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem. Derékig erő szőke hajam van, fényes, sima, meg vagyok vele elégedve teljesen. Néhanapján behullámoaítom, de ha választhatnék, nem változtatnék rajta.
2013. aug. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem, most vállig érő sötétbarna, majdnem fekete hajam van és síkegyenes. Szeretem, hogy ilyen a hajam. Néhanapján én is befonom, hogy dúsabbnak tűnjön, de se hullámos, se göndör nem lesz soha. Régen próbáltam egy csomó dolgot, hogy ne legyen egyenes, de mivel nem vált be, így már nem is próbálkozok azzal, hogy más legyen a hajam. Csak formára szoktak másítani :)
2013. aug. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rám úgy tűnik ez nem igaz. Imádom a hajam (derékig érő-dús-hullámos), szóval nem cserélnék senkivel :) Szerintem inkább az játszik nagy szerepet hogy az emberek szeretik a változatosságot, mindig ugyanúgy hordani unalmas :)
2013. aug. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem viszonylag hosszú barna göndör hajam van, és nagyon szeretem. Körülbelül 5.-es koromig egyenes hajam volt, és utána valahogy begöndörödött, és imádom, hajvasalóról hallani sem akarok :)
2013. aug. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!