Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek tetszik ha egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek tetszik ha egy lánynak (vagy úgy általában egy embernek) más színű a két szeme?

Figyelt kérdés
zöld-barna a jellemző:)
2012. máj. 24. 13:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik majdnem mindenki a szüli eszeme szinének az ötvözetét örökölte pl nálunk apámnak kék anyumnak zöld nekem meg kék és belöl zöld ötvözet van benne..
2012. máj. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nekem elég fura, mert a bal szemem inkább kék, a bal meg zöld. :D


De csak jobban megnézve tűnik fel közelebbről én si csak nem rég figyeltem meg. Ennek ellenére még nem volt barátnőm, szóval nem sokat számít a szemszín.

2012. máj. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
úgy értem hogy az egyik szeme barna a másik meg zöld, teljesen eltérő a két szemének a színe:)
2012. máj. 24. 13:32
 4/17 anonim ***** válasza:
*a jobb zöld :DD miket írok már
2012. máj. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hát ha teljesen látványosan eltérö a szemek szine az elég érdekes de lehet szép is
2012. máj. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
értem én ..:) szerintem sokaknak számít a szem... milyen a tekintete egy embernek..
2012. máj. 24. 13:34
 7/17 anonim ***** válasza:
Furcsa dolog, hogy mennyire számít, mert számomra a másik tekintete mindennél fontosabb. Abból én már látni vélem, hogy ki milyen ember (van, hogy téved ez az érzékem, de általában nem). Viszont senkinek a szeme színét nem tudnám felidézni, még a sajátomét sem. :D
2012. máj. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
:) én is csak azért figyelem ennyire a szemek színét, mert nekem különbözőek, és kiskoromban zavart nagyon, és mindíg kerestem az ilyen szempárt mint ami nekem van...és amikor találtam egyet nagyon megnyugodtam, hogy nem csak nekem ilyen... persze ma már felnőtt fejjel nem zavar, sőtt tetszik, de egy gyermek másképp éli meg a dolgokat...:)
2012. máj. 24. 13:46
 9/17 anonim ***** válasza:

Igen, lehetséges, és megpróbál minden abnormalitást takarni, vagy szégyellni is azokat, mígnem rájön, hogy lehet, hogy jó az, de legalábbis nem ártalmas. :)

Felismerés és önelfogadás kérdése.

2012. máj. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
várok még válaszokat... kinek tetszik??:)
2012. máj. 24. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!