Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fográszom azt tanácsolta,...

A fográszom azt tanácsolta, hogy kenjem be a hajam Mythic olajjal (többi lent)?

Figyelt kérdés
mert nagyon száraz, viszont én vasalom, így most akkor ha vasalni fogom akkor bele fogom égetni azt az olajat? Mert azt mondta, hogy minden nap használjam.. De a hajam is minden nap vasalnom kell, mert brazil hajegyenesítésem van és az lett mondva hogy midnen nap vasaljam.

2013. aug. 28. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
?? a brazil hajkiegyenesítésnek nem az e lényege, hogy utána nem kell vasalni? Ez így elég fura
2013. aug. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát, nekem ma reggel csinálta.. vagyis délelőtt.. és már azóta 3szor vasaltam, mert annyira göndörödik vissza.. pedig ott is ki lett vasalva és víz sem érte..
2013. aug. 28. 16:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor nagyon elszúrta a kiegyenesítést, vagy átvert.

Még a legrosszabb esetekben is az első mosásig tart az a kezelés..

2013. aug. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mennyit fizettél érte?

Bocsi az offért, csak érdekel

2013. aug. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szlovákiában élek, és az egyik legjobb legjobb fodrászszalonba csináltattam 120€(36000ft azt hiszem)

Ma megmostam délben, kaptam rá sampont és kondícionálót, de totál begöndörödött, és még gyengébb, pedig az lett mondva, hogy sokkal erősebb lesz, azt mondták ha megmosom azonnal szárítsaam meg és vasaljam, de a szárítás után annyira szált, hogy ahogy végighúztam rajta a vasalót (140°) mégjobban szállt. Nagyot csalódtam, mert 15L vagyok, szülinapomra kértem és csak még rosszabb lett

2013. aug. 29. 14:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet visszamenni és reklamálni vagy valami?
2013. aug. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta a fodrasz hogy igy reagalt a hajam..
2013. szept. 17. 21:04
 8/8 anonim ***** válasza:
és kidobtál egy csomó pénzt a semmiért? és ennyivel lerendezte? legalább visszafizethette volna
2013. szept. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!