Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek hogy ne legyen...

Mit tegyek hogy ne legyen herpeszem? Nagyon félek

Figyelt kérdés

Most októberben lesz a szalagavatóm és (tudom hülyén hangzik) de attól rettegek hogy pont akkorra kijön egy herpesz a számon. Mindíg a legrosszabbkor jön ki, kiskoromban is minden fényképezésre kijött és minden ovis meg általános sulis képen ott virít a számon :/ És baromi csúnya herpeszeim szoktak lenni, olyankor van hogy egy hétig nem megyek suliba se mert fel van dagadva a fél szám, nem tudok normálisan enni és nagyon ronda az egész :( És nem akarom emiatt kihagyni a szalagavatót :( van valami tuti módszeretek ellene? Nekem a doki felírt telvirán gyógyszert, de még nem próbáltam. Van esetleg tapasztalatok ezzel kapcsolatban hogy mennyire hatásos?

Egyébként ezen kívül már mindent kipróbáltam, mindenféle krémet, tapaszt, házipraktikákat de semmi nem jött be :( kérlek segítsetek :( 17/L



2013. aug. 29. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Erősítsd az immunrendszered vitaminokkal, sok zöldséggel és gyümölccsel, mást nem nagyon tehetsz sajnos.
2013. aug. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én teljesen megértelek, mert nekem is folyton van és persze szinte mindig akkor, mikor mennem kell valahová. Sajnos jó praktikát én sem tudok.


Az immunrendszer erősítés lehet egy opció, a többi a szerencsén múlik. Sajnos akiben ennyire benne van a vírus, akkor az nem nagyon tud mit tenni :/


Telvirant én használtam már régen, de ahogy neked sem, úgy nekem sem használt eddig szinte semmi. Mostanában teafaolajjal szoktam bekenni és vagy leszárítja időben, vagy nem. Más ötletem már nekem sincs :/

2013. aug. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát most lehet nagy hülyeséget mondok, mert sose volt ilyen proglémám (kopkopkop), de elvileg tényleg az immunrendszered kéne erősíteni, másrészt nézz utána a gyógyszernek, ha hatásos, én mindenképp adnék egy esélyt neki. Meg elvileg a carmex ajakápolónak van ilyen herpesz-elleni meg gyógyító hatása, használj olyat, hátha tényleg segít, olvastam már róla jókat ilyen téren is, meg amúgy is kb az egyetlen valóban hatásos ajakír a piacon. :)

Ja és ne parázz ezen, szerintem a stressz nem sokat javít a helyzeteden.

2013. aug. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sinead ***** válasza:
Nem tudom mennyire függ össze a kettő, de nekem általában akkor jön ki, ha mondjuk megtörlöm az arcom egy olyan törölközőben, amiben már páran megtörölték a kezüket. Már egy jó ideje nem volt dolgom herpesszel. Tartsd tisztán az arcod, mosd meg minden nap akár szappannal is, és akár papírtörlőben is megtörölheted.
2013. szept. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!