Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinyomtam a a pattanásom, ki...

Kinyomtam a a pattanásom, ki kellet jönnie belőle egy fehér izének?

Figyelt kérdés
Az úgy volt,hogy már nagyon fájt a pattanásom,ezért felszúrtam tűvel és vérzett,azután végig húztam rajta a tűt és kijött belőle egy fehér "kukac" fomátumu izé,az zsír vol vagy mi?

2013. aug. 29. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Genny a becsületes neve.
2013. aug. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi,ezt nem tudtam
2013. aug. 29. 20:03
 3/7 anonim ***** válasza:

na ez aztán a brutális pattanás eltávolítás. Én 12 éves korom óta küzdök vele (19 vagyok most), szerencsére már elértem azt, hogy 1-2 darab van összesen! rajtam.


Ez a tűvel kiszúrjuk dolog, meg elég brutális a bőrnek is, miért nem újjal csináltad, hogy ne sértsd meg? Meg le fertőtlenítetted? Ha újjal nyomod ki, és nem ápolod le, tisztítod ki, úgy ki fog sebesedni hogy csúnyább lesz mint a pattanás.

2013. aug. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen lefertőtlenítettem ,de sajnos nem tudom,hogy kezdjek hozzá a nyomáshoz,még soha nem csináltam,egy kézzel kell vagy két újjal,mondja már el valaki,mert megőrülök!
2013. aug. 29. 20:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Két mutatóujjad közé szorítod, és összetolod. Ha érett, elvileg kijön, ha nem jön ki, akkor még hagyjad.
2013. aug. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem proba kérdése (8 év alatt már megtanultam).


Nézd meg tükörben ha van rá mód (még a nyakadat is megtudod nézni még1 tükör segítségével), ha picit fehéres, vagy kifelé áll a vége nagyon, akkor ki tudod nyomni.


Ellenkező esetben nem fog sikerülni, és jobban fog fájni, na meg ki is hegesedik.

2013. aug. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi,legközelebb úgy csinálom :)
2013. aug. 30. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!