Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajfelvarrás tényleg tönkre...

A hajfelvarrás tényleg tönkre teszi a hajat? Mert azt tudom hogy ez a legegészségesebb módszer de mi a tapasztalatotok? Könnyü kezelni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 31. 21:36
 1/5 anonim válasza:

Nekem semmi baja nem lett a hajamnak:)Bár keratinnal volt feltéve,de ha valóban varrják,akkor bizony búcsut mondhatsz a hajadnak:(,mert azt úgy csinálják,h befonják alul 2 sorba a hajadat,a végét elköti befőttesgumivelés,ahoz varják hozzá cérnával a hajat...és hát a befőtes gumi szépen elvágja a hajadat:S:S:SLegalábbis én ilyenről is hallotam!De mondom ha keratinnal illesztik oda semmi baja nem lesz,még akár otthon is le tudod szedni,hónapok után:)Nekem 3hónapig volt fenn:)

Remélem tudtam segíteni!:)

2009. nov. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha hirtelen hosszút rakadsz fel, akkor nem bisztos hogy birja a hajhagymád és kihullik a hajad!annyi!mert ha saját hajad hosszu az is más, mivel lassan nől a haj a hajhagymád meg megtud erősödni, de hirtelen hosszú mivel kb 1 cm t nől 1 hónapban de ha most 10cm t tetetsz fel az annyi mintha 1 év eltelne, ez gyors a hajhagymának.
2009. nov. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem 8hónapja van keratinnal hosszabbítva a hajam, már újra is rakattam mert lenőtt, és egyáltalán nem tette tönkre:) oda kell rá figyelni, és semmi baj nem lesz:)
2009. nov. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Erre csak ennyit: felcsatolhatós póthaj ha van annyi, h szépen megtudd otthon csinálni, nem nagyon lehet észrevenni, h póthaj csak annyira mintha fel lenne varrva. Bármikor leszedheted, estére meg amikor nem akarod h fent legyen. Nézz utána! :)


Sok sikert! =)

2009. nov. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

még kitalálom az is lehet hogy ahogy mondod csak sima csatos póthajat keresk mégnemtudom:S

2009. nov. 6. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!