Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhosszabbításom lesz és...

Hajhosszabbításom lesz és európai (igazi) hajból, annyit kellene még eldöntene, hogy hajfelvarrás vagy hőillesztés legyen az a módszer amivel felteszik, tapasztalatok, hátrányok? És melyik a tartósabb? Thx

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
A hőillesztéses nekem CSAK 10 cm.t tört le a hajamból ( ha nem többet ). Ha mindenképp hajhosszabbíttatsz akkor inkább varass. Lehet hogy kényelmetlenebb lesz, de hidd el miután leszedeted nem lesz ANNYIRA rémisztő a látvány :)
2009. dec. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Varrás. Az nem teszi tönkre a hajat, sőt még gyorsabban is nő tőle a hajad, mert húzza le a súlya a hajhagymákat, valamint óvja a hajadat a környezeti ártalmaktól, ezáltal jobban tud regenerálódni. Tény, hogy má rkis lenövésnél is észre lehet venni, hogy póthajad van, na de gondolom nem turkálgatnak csak úgy az emberek a hajadban, tehát szerintem ez nem gáz. Ennek ellenére szerintem egyik póthaj sem éri meg azt a magas árat amit kínálnak érte... mégiscsak egy idegen "test" lesz benned/rajtad. Ráadásul kezd kimenni a divatból. Annak jó, akinek nincs sok ideje belőni az elfeküdt, begöndörödött haját, mert ha egyenes póthajat veszel az egyenes is marad, sőt a sajátodat is egyenesíti mert húzza le a súlya.
2009. dec. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor felvarratom, nem akarom, hogy letörjön még jobban vagy teljesen tönkremenjen a hajacskám, csak azt szeretném, hogy szép legyen.
2009. dec. 2. 19:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a varrás jobban tönkreteszi, mint a hőillesztés. Inkább azt ajánlom, vagy a gyűrűzést, dehát én csak egy hajhosszabbító vagyok..:)
2009. dec. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én úgy mentem a fodrászomhoz hogy hőillesztéses hajat szeretnék,de ő mégis a hajfelvarrást ajánlotta. A hőillesztésesre hajvasalásnál is odakell nagyon figyelni az összeillesztés miatt.Én a varrást ajánlom szerintem nem jár több macerával.
2010. aug. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Egy hajhosszabbítónak jobban megéri 20 000ért hőilleszteni, mint 6000ért varrni;) Buta vagy ha hővel illeszteted! A varrás egyáltalán nem ártalmas, olcsóbb, sőt, jobban védi, és sokkal gyorsabban nő alatta az eredeti hajad.Lehet, h a hőillesztés természetesebb hatású,de taccsra vágja a sajátodat.
2010. dec. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a hőillesztés hogy működik?

illetve az, hogy ha huzza ahajad a suly miért segitene a növésben? élettanilag az logikus (illetve eleve igy tudom) hogy max kilazitja a hagymáid, tehát inkább hullik ki a hajad, mint nö.. egy idióta osztálytársam csinálta ezt, mindig szoros copfban hordta mert igy majd "megnö" de nemhogy nem nött, hanem hullott. persze azért nem kopaszodott meg, de az biztos, hogy nem használt

2013. márc. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!