Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » ELEGEM van a hajamból. Levágas...

ELEGEM van a hajamból. Levágassam? Neketek hogy vált be a rövid haj?

Figyelt kérdés

Utoljára általánosban volt rövid hajam, akkor szerettem.... Aztán megnövesztettem és elkezdtem festeni, jól hazavágtam vele és hiába növesztettem le azt a részt, gyenge, satnya sz@.r, már nagyon elegem van belőle, mindig copfban hordom pont ezért, hiába lakkozom meg ilyenek, száll mint a pókháló.


Ilyen hosszúságúra szeretném vágatni (hátul picit hosszabb lehet mondjuk...) : [link]


És most ilyen, csak a fotó miatt van kiengedve:

[link]


Komolyan legszívesebben neki mennék nullás géppel....



2013. aug. 30. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem jól fog állni, hajrá! csak ne fesd szőkére, mert akkor újra csak tönkremegy
2013. aug. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem bevált a rövid. Mindenki azt mondta meg fogom bánni mos meg beleröhöghetek az arcukba mikor dicsérgetik, hogy mennyire jó. Derékig érőből lett állig érőm, sosem bántam meg :)Könnyebb kezelni, gyorsabb és hozzám illőbb.
2013. aug. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor vágasd le, ha szeretsz sminkelni és lányos arcod van. Ha nem lányos, babaszerű arcod van, akkor elég rosszul állna. A képeken jól néz ki a rövid haj, de ott agyon vannak sminkelve a lányok, és a hosszú haj nagyon sokat dob a nőiességen:) Én egyszer levágattam, de inkább kényszerből (nagyon tört a hajam, pedig nem vasalom, nem festem, stb) és észrevettem, hogy smink nélkül utcára sem tudok lépni:D Most újra hosszú, hátközépig érő, de növesztem még, mert így sokkal jobb. Egyénfüggő is, kinek mi tetszik. Viszont visszanöveszteni NAGYON nehéz, úgyhogy jól gondold meg... Én inkább max állig vágatnám le.
2013. aug. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem szinte egész életemben hosszú hajam volt, kb hátközépig érő, de sosem szerettem igazán, én is mindig felkötöttem. Tavaly döntöttem a levágás mellett, én még annál is rövidebbre vágattam, mint, amit te szeretnél és nem bántam meg. Abban igaza van az előző válaszolónak, hogy, amit a rövid frizura elvesz a nőiességből, azt valamilyen formában vissza kell pótolni, ha nem akarsz fiús lenni. Én előtte is szerettem sminkelni, úgyhogy nem okoz gondot a napi szintű sminkelés és tényleg sokat dob a megjelenésen, főleg ilyen esetben.
2013. aug. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!


Sminkkel nem lesz gond, mert kb. ki sem megyek anélkül az utcára, meg húzom is a szemem azért keményen tussal :D

2013. aug. 30. 22:07
 6/6 A kérdező kommentje:
Fúú, levágattam...Naggyon jó lett, nagyon tetszik és nagggyon kényelmes! :))))) (És hazaúton kb. 3x annyian néztek meg az utcán :3)
2013. szept. 2. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!