Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a mitesszerekkel?

Mit csináljak a mitesszerekkel?

Figyelt kérdés
Az orromon és körülötte rengeteg mitesszer van, ami nagyon zavar. Már rengeteg minden "kenceficét" kipróbáltam, olyan is volt köztük amit a háziorvosom vagy a bőrgyógyász írt fel, persze jó drágán. Tudnátok ajánlani valami hatásos és olcsó módszert?
2013. aug. 31. 16:41
 1/9 anonim válasza:

Nyomkodd ki őket. Ingyenes és hatásos. :) Fél napig piros lesz az arcod, de utána nem látszik semmi sem.

Viszont ha "rosszul" nyomod ki (pl. benne marad a töve), akkor be gyulladhat és pattanás lehet belőle. Ha nem vagy biztos magadban, akkor menj el kozmetikushoz, és ő megcsinálja neked.

2013. aug. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Neutrogéna miteszereltávolító krém

Próbáltad?

nekem nagyon bejött!!!!:)

2013. aug. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Volt már, h elkezdtem nyomkodni,de nagyon picik,apróik,alig látni őket,meg egymás hegyén-hátán vannak és ezért nagyon nehéz. A kozmetikustól meg azért félek,mert lehet,h visszajönnek és ezreket elkér és sajnálom rá a pénzt.
2013. aug. 31. 17:28
 4/9 anonim válasza:

Visszajönni visszafognak. De reggel/este alapos arcmosással csökken a számuk. És törekedj arra, hogy napközben ne fogdosd az arcod (pl. amikor támasztod a fejed, vagy megtörlöd a homlokod).

Nekem is ugyanígy sűrűn és sok mitesszerem van, türelem játék, mire mindet kinyomkodom, de ha előtte egy 10-15 percet kamillával párologtatom az arcom, akkor kitágulnak a pórusok és könnyebben kijönnek.

Esetleg kérd meg anyukádat, hátha segít neked. A kenceficékben nem bízok, mert ezerfélét próbáltam, de egyik sem használt.


(Az első válaszoló vagyok)

2013. aug. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És a párologtatást, h csináljam?
2013. aug. 31. 18:06
 6/9 anonim válasza:

Kisebb tálkában melegíts vizet, majd tegyél bele egy kevés kamillát. Figyelj arra, hogy ne legyen túl forró (mert akkor árthat a légutaknak), viszont gőzölögjön. Hajolj felé, majd egy vékonyabb törülközőt vagy ruhát teríts a fejedre úgy, hogy "sátrat" alkosson a tálka és az arcod köré. Így a gőz nem "szökik" el. :)

Ha már nagyon gyöngyözik az arcod, akkor törölközővel óvatosan itasd le az izzadságot, és máris mehetsz mitesszert nyomkodni.


(Az első válaszoló)

2013. aug. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Mindenképp ki fogom próbálni :)
2013. aug. 31. 19:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Próbáljátok meg a neutrogéna miteszerre való krémét! igaz hogy 1500 körül van, de Valóban nagyon hatásos. Én is nyomkodtam, hú, aztán még sebes is lett az arcom. Ez a krém meg nagyon gyengéd,mégis eltünteti a miteszereket. Többet nem lesz miteszer gondotok azt garantálom!:)
2013. aug. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az a baj,h nem hiszek már ezekben a kenceficékben, mert akármilyet vettem elég drágán,egyik sem volt jó. Ebben a neutrogénában sem hiszek. Meg mkinek másfajta a bőre és neked jó volt, de lehet,h nekem nem lenne jó, úgyhogy már nem kísérletezek ilyenekkel.
2013. szept. 1. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!