Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásra mi a legjobb? és a...

Pattanásra mi a legjobb? és a helyei eltüntetésére?

Figyelt kérdés
tudnátok valamit ajánlani pattanásos bőrre ami tényleg használ és a helyeit is eltünteti és szép lesz a bőröm?

2013. szept. 2. 16:02
 1/4 anonim válasza:
Szia, nekem a Clean & Clear advantage terméke nagyon bejött. egy nap bekenem 2x és 3 nap után nyoma sincs, és már 2 nap után is sokkal jobb. Mi az Auchanba szoktuk venni, de szerintem sok helyen lehet kapni. [link]
2013. szept. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia:)

Nekem semmi bolti kence nem használt...pedig mindent kipróbáltam már...Avonból szinte mindent,oriflémből is szinte mindent,de semmi.

Nem volt már az utóbbi időben durva az arcom,de előtte igen,és a helyei is megmaradtak,és volt pár gyulladt.Elmentem egy magánbörgyógyászhoz ami felírt nekem egy gyógyszert.Az adagot emelte is,nem szedtem sokáig,kb 3-4 hónapot,de tovább kellett volna mert nyáron nem akartam,mert száradt a szám közben amikor szedtem,és folyamatosan kenni kellett.És napra menni sem volt ajánlatos,vagyis sokáig kint tartózkodni.Ezalatt a pár hónap alatt teljesen rendbejött az arcom.Azóta szinte pattanásaim sem jönnek elő,max ha megjön,de akkor sem az a nagy duzzadt,eltudom tünteni korrektorral:) Mondjuk fogom szedni télen,hogy a hegeket is eltüntesse ( amúgy azokon is sokat segitett.)

Ha borsodi vagy akkor leírom üzibe hogy holvan ez az orvos,de ha nem akkor menj el egy magán orvoshoz,és kérdezd a Sotret nevű gyógyszerről...sok mellékhatás szerepel a leírásában,de nálam csak szájszárazság volt,és kimaradt a menstruációm..

2013. szept. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én egy nagyon jó szegedi bőrgyógyászt tudok ajánli. Nekem csak ő tudott segíteni,de ő egyből. Elküldött pár vizsgálatra,felírt egy gyógyszer+ duac gélt 2 hónapig kellett szednem plusz kennem az arcom,rendbejött.Azt mondta,hogy ha nem használ akkor kitalálunk valami mást,de szerinte befog vállni,igaza lett:)


De ezeket inkább télen ajánlatos szedni,mert a többsége fényérzékenységet okoz,én tavasszal használtam,de így is kellett a fényvédő.

2013. szept. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!! :) És Borsodi vagyok!
2013. szept. 2. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!