Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajpakolást tudok...

Milyen hajpakolást tudok otthon készíteni? Köszii az értelmes válaszokat! 15/L

Figyelt kérdés

2013. szept. 2. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
én multkor olyat csináltam hogy tojás+olivaolaj,de tehetsz bele tojássárgáját is,meg állítólag a sörös öblítés is jó a hajnak
2013. szept. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nemrég 12%-os peroxidot kevertem a hajfestékemhez, hogy világosabb árnyalatot kapjak. Nem viselte túl jól a hajam, hullott is utána, valamint eléggé töredezett. Én a következő hajpakolást találtam ki itthonra, mivel a fodrászkellékesben vásárolt tejproteines pakolás nem sokat segített rajta.


3\4 rész méz, 1\4 rész olíva olaj. Hetente 3x alkalmaztam ezt a pakolást és szépen rendbehozta a hajam. Volt hogy éjszakára is rajta hagytam és sapkát húztam a fejemre. Ezt még lehet fokozni tojássárgájával, de én nem tettem bele, mivel elég büdösnek találtam egy korábbi használat után.

2013. szept. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ricinusolajat gyógyszertárban olcsón betudsz szerezni és ahhoz tettem egy kevés mézet és ezt szoktam használni:)
2013. szept. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!