Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak hogy szép...

Mit csináljak hogy szép legyen az arcom és az egész fejem el szeretném tüntetni a pattanást és a pirosságot?

Figyelt kérdés
2013. szept. 2. 20:32
 1/5 anonim válasza:
Mennyi idős vagy kedves?
2013. szept. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
13
2013. szept. 2. 21:27
 3/5 anonim ***** válasza:
teafaszappannal próbáld meg, de a legjobb az lenne, ha elmennétek egy kozmetikushoz és ő hozzáértően segítene neked, akár egy kezeléssel, de az is lehet, h csak ajánlana vmi kencét a számodra.
2013. szept. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A sok csodakence nekem sosem segített, én is ragyás voltam kamasz koromban... Talán az arcmosó tonikoknak van a legtöbb értelme.


Egyébként az is lehet, hogy az étrendeden kéne változtatnod. Sok olyan kaja van, amitől kiragyásodik az ember :D


Ha sok olajos magot eszel (mogyoró, pisztácia, dió, kesudió, tökmag, szotyi), akkor egyél kevesebbet. Ha húst hússal esztek, attól is. Igyál sok vizet, egyél sok zöldséget, gyümölcsöt és minél kevesebb fehér kenyeret és mindenféle péksüteményt (pogácsa, túrós batyu, linzer, stb.). Ettől ugyan nem lesz hibátlan a bőröd, de szeb lesz, az tuti. És most gyakran ott, ahol nagyon zsíros. Sima langyos vízzel, NE szappannal (attól csak kiszárad).

2013. szept. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mosD gyakran ott, ahol nagyon zsíros
2013. szept. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!