Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ismer valaki szegeden vagy...

Ismer valaki szegeden vagy Dél-Magyarországon megtalálható, megbízható és nem szélhámos hajgyógyászt?

Figyelt kérdés
8000 forintot kért el egy asszony konzultációért Szegeden.Ezután találtam egy másik asszonyt,aki csak 2500-at kér magáért a vizsgálatért.Mit tegyek?
2013. szept. 3. 05:22
 1/1 anonim válasza:

Sajnos ebben nem tudok konkrétan segíteni, de lehet, hogy az én esetem elgondolkodtat.

Elkezdett nagyon hullani a hajam és nem tudtam mit kezdeni vele, nagyon megíjedtem. Elmentem egy hajgyógyászhoz aki mindenféle csodakencét adott több 10E Ft.-ért. Nem használt. Aztán mindez megismétlődött még 1-szer 2-szer. Persze a vizsgálatokért is zsebre tett 5-5E Ft.-ot. Eredmény semmi! Jól felbosszantottam magam és elmentem egy bőrgyógyászhoz, aki elmondta, hogy a hajhullási problámák mögött leggyakrabban a vashiány áll. Csináltattam vérképet és lám, igaza lett. Humet R-t javasolt és 2 hónap alatt rendbe jöttem. Ezzel azt akarom mondani, hogy lehet, érdemesebb igazi orvoshoz fordulni a problémával, legyen az bőrgyógyász vagy hajgyógyász vagy hívják akárhogyan, de legyen orvos. Sajnos az enyém nem volt az.

2013. szept. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!