Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlanátok az én hajamra?

Mit ajánlanátok az én hajamra?

Figyelt kérdés

Félhosszú, de lassan hosszúnak számító hullámos (majdnem göndör) barna hajam van. Mostanában eléggé hullik, voltam kivizsgáláson, de semmi bajom.

Milyen sampont, balzsamot ajánlotok? Nagyon kócosodik a hajam, valamikor annyira, hogy össze van tapadnak nincsek és le kell vágni belőle, ha nem akarom kitépni a hajamat.

Most elkezdtem ricinus olajat használni, legalább az erősítés miatt, de az állaga miatt attól félek, hogy még több hajam hullik ki, és mivel nehezen tudom kimosni, ezért talán ez sem jó a kócosságra.


2013. szept. 3. 16:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is hullott a hajam és elmentem egy fodrászkellékes boltba és azt mondták,hogy természetes van olyan időszak mikor hullik a haj.Kaptam egy sampont a Subrina Recept Hajnövekedést Serkentő Sampon ezt tudja : Lágy és kíméletes sampon, amelynek összetevői hatékonyan táplálják a hajat. A komló kivonat csökkenti a hajhullást és serkenti a haj növekedését. Használata révén a haj szép és egészséges marad.

Én még két alkalommal használtam és már nem hullik. Remélem neked is használ és a ricinus olaj az jó mert erősíti a hajat.

Ha kócos a hajad használj ilyet [link] én is ezt használom már több éve és tényleg könnyíti! :)

2013. szept. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!