Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, ti hogy intimgyantázto...

Lányok, ti hogy intimgyantáztok otthon? A technikára vagyok kíváncsi, mert én mindig feladom.

Figyelt kérdés

Hiszen olyan "hülye" terület, dimbes-dombos, puha, kifeszíteni sem lehet normálisan az ajkakat.... Kb 10-szer át kéna mennem a részeken, hogy mindenhonnan leszedje a szőrt, de a második-harmadik menetnél már csak ragad össze-vissza, meg a bőrnek is megterhelő, hogy annyit tépázom.

Hogy csináljátok?

És milyen fajta gyantával? Én már hideggel, meleggel, és cukorgyantával is próbálkoztam, mondjuk főleg a technikámon múlt..



2013. szept. 3. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Én szakemberre bíznám. Otthon marad a borotvás megoldás.
2013. szept. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem sem sikerült, maradt a borotva.... azzal is megoldom.

Vagy tényleg menj kozmetikushoz.

2013. szept. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jelenleg epilálom, azt legalább elég hetente kétszer.
2013. szept. 3. 18:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Úristen, epilálod??? Ott??? Hát ezek után szerintem nem kéne semmi problémának lennie a gyantázással... Aki epilálni képes... :) Én a lábamon sem bírtam... A gyantát viszont imádom, már amennyire imádni lehet ezt a fájdalmat. :) Én még kezdő vagyok, egyszerre nem is bírtam az egész intim területet legyantázni, de még háromszorra se...Mindig csak kisebb részleteket veszek hozzá a régi "bejáratott" részekhez. Nekem is mindenki azt tanácsolta, bízzam szakemberre, de én még próbálkozok. A "dombokon" fogalmam sincs, hogyan fogom...
2013. szept. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha nem túl hosszú a szőr, kibírom könnyen, alul mindenhol leszedem vele. De nem is a fájdalom a baj, hanem szeretném, ha ritkábban kellene. És a technikát nem vágom, mert a puha szeméremajkat kb 3 kézzel lehetne rendesen kifesziteni, és akkor még gyantázzak is..:D
2013. szept. 3. 19:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert epilátorral gyakrabban kellene mint gyantával? :O Na nekem ez is új. Azt hittem, hatékonyságot tekintve egy szinten vannak.. így már tényleg nem értem, mit akartam én az epilátorral valaha is... :)
2013. szept. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Van, aki azt mondja, hogy nála az epilátor hatása 1-2 hétig tart, de nálam max hónaljon 1 hét, mert ott ritkás a szőröm meg arra nem vagyok olyan háklis valamiért. Lábon egyrészt sosem lesz teljesen sima, másrészt benőnek a szőrök, harmadrészt másnapra már bújnak ki azok, amiket nem tövestől szedett ki (és elég drága epilátor).
2013. szept. 4. 19:04
 8/9 anonim ***** válasza:

Epilálni nem tudnám, nekem az lenne az igazán komoly kínzás.

Én 2-3 hetente szoktam gyantázni, ilyen használatkész bikini-gyantacsíkkal. Célszerű előtte radírral felpuhítani a bőrt, akkor némileg kevésbé fájdalmas a művelet. Amúgy szerintem meg lehet szokni, bár tény, hogy 1-1 szőrtüsző vérezhet kicsit, de nekem másnapra mindig gond nélkül helyrejön, sosem fáj már másnap vagy gyullad be.

Kell némi önuralom meg kitartás valóban. Amúgy ha már ragacsosak a "szőrkék" de még mindig marad, akkor azt szoktam még csinálni, hogy letörlöm az olajos kendővel, majd megmosom, szárazra törlöm, és tisztán még újra szépen ragad és kiszed mindent. :)

Remélem segítettem

2013. szept. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De nem a fájdalom a baj! Hanem a HOGYAN. Azt senki nem írta le. Nem előkészületek stb, hanem hogyan gyantázol.
2013. szept. 12. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!