Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kíváncsi vagyok a véleményetek...

Kíváncsi vagyok a véleményetekre, vörös vagy világosbarna haj a szebb vagy nektek melyik tetszik jobban? (képet mutatok lenn milyenre gondolok)

Figyelt kérdés

vörös: [link]


v.barna: [link]


2009. nov. 1. 21:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Vörös. A barna az túl gyakori hajszín:)
2009. nov. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
egyet kell értenem, a vörös amúgyis vadócabb küllemet kölcsönöz a nőnek :)
2009. nov. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
kort és nemet is légyszí :D tudom "kicsit" kíváncsi vagyok :D (A)
2009. nov. 1. 21:41
 4/14 anonim ***** válasza:
33%
világos barna.
2009. nov. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Világos barna! Egyértelmű... természetes világos barna ezerszer szebb mint a vörös, amihez általában vörös szőr és szeplők is járnak... :S

Bár a képen mindkettő jól mutat, viszont feljavított képek. Még így is a szőkés színű:)

22/F

2009. nov. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
+ ja, és a vörös szőr mellé hófehér bőr
2009. nov. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A vörös sokkal szexisebb és sejtelmesebb. 25/F
2009. nov. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
vörös:))))
2009. nov. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

nemáár... beakarod festeni a hajadat? legyél fekete zöld csikokkal... XDD nem, viccetfélretéve vörös :D ereeti hajszinem olyan volt mint ez a barna.. most vörösben pompázok (A)


15/L

2009. nov. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, hány éves avgy. HA most lennék középiskolás, akkor biztosan a vöröset választanám. De így, a mostani állapotomban (30 éves vagyok, 2 kislányom van -bár volt már rá példa a közelmúltban, hogy személyit kértek tőlem amikor piát vettem, szóval nem nézek ki annyinak, amennyi) pontosan olyan világosbarna hajat szeretnék csináltatni mint ami a belinkelt képen van. Meg aztán ha nem annyira hosszú a hajad, akkor egyértelműen a vörös, egy rividebb frizuránál semmit sem mutatna a barna.
2009. nov. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!