Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek az nagyon durva,...

Szerintetek az nagyon durva, ha barna a hajamba alulra vagy bele pink melirt, és csíkokba vagy egy nagyot egy pl. : frufru vagy ilyesmi helyre szeretnék? Kíváncsi lennék a véleményetekre.

Figyelt kérdés
Nekem barna hajam van, és az egyik kedvenc szinem a pink. Ezért szeretnék vagy alulra, vagy a hajamba össze vissza pink melirt. csak azt nemtudom, hogy merjem-e belevágni vagy nem? Ha belevágnék hova csináltassam? Főleg azoknak a válaszát várom akiknek van, vagy volt ilyen haja, de másnak a véleményét is szivesen fogadom, sőt nagyon örülök neki =) Előre is köszike mindenkitől
2010. jan. 12. 16:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem 3 évig volt midnenféle színű hajam,főleg lila meg pink de volt kék is..:) nyugodtan vágj bele,én se bántam meg,kiéltem magam és jó visszanézni a régi képeket:)
2010. jan. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de ha nem baj megmondanád hogy hány éves korodban csináltad?
2010. jan. 12. 16:31
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
15:)
2010. jan. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem csináltasd meg de ne a vadabb fajtából

nekem szőke hajam van és elöl egy nagy vastag vörös csík volt benne...egy évig úgy voltam aztán kikopott,lenőtt és megszabadultam tőle :D eléggé megbántam szóval szerintem szolidabbat tegyél bele

de az 100% h ezután jobban megnéznek majd az utcán :D

2010. jan. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha szeretnéd, miért ne? ^^ Nekem még 3 éve volt fekete hajam piros frufruval... Azóta azt emlegeti mindenki, hogy az állt eddig a legjobban. Tavaly nyáron pedig szintén fekete haj pink és kék (egyszerre) tincsekkel... Csak a kék hamar kikopott... :( Viszont nagyon jól nézett ki... Úgyhogy hajrá! =)


Szerintem inkább össze-vissza csináltasd a melírt, az nagyon jól tud kinézni... *_* A múltkor pedig láttam egy lányt az utcán, a szőke hajának a vége (kb 10-15 centi) volt pinkre festve, az is nagyon jól nézett ki...

2010. jan. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hát az biztos. ráadásul ezt csak nyáron szeretném majd megcsináltatni, mert még általánosba járok szal 14 vagyok, és a következő tanévet már új suliba fogom tölteni. ezért szeretnék valami változást =) még igy sem baj, ha csak 14 vagyok? vagy ha igen akkor mért szerintetek?
2010. jan. 12. 16:58
 7/13 A kérdező kommentje:
de az a baj, hogy nekem nem túl hosszú a hajam. és mostanában szertném majd levággattatni. és nemtudom mit csináljak =( ötletek? mármint ezt formára gondoltam.
2010. jan. 12. 17:00
 8/13 anonim ***** válasza:
Az a gond csak ezzel hogy ki kell szőkíteni a tincseket előtte ha normális színt akarsz, az meg tönkreteszi a hajad. Bár ha szőkésbarna vagy akkor még befogja szőkítés nélkül is. Szerintem sok kis vékony csíkot tegyél bele, az néz ki a legjobban mindenképp. Én 12 évesen csináltattam fekete hajat kék melírral, na az még korai volt, kiakadtak a tanáraim is. De középsuliban már nem lesz akkora nagy baj.
2010. jan. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

ahha. ezért szeretnék csak nyáron festetni. bár nemtudom hogy anya mit szólna hozzá. =S sztem nem örülne neki.


és a formára vagy a hosszúságra valakinek nincs ötlete?

2010. jan. 12. 17:21
 10/13 anonim ***** válasza:

találtam neked 1-2 mintát, nézd meg. Attól, hogy némelyik képen rövid haj van az nem baj, hosszúban is jól mutat.

Van közte vadabb is, és egyszerűbb.

14 évesen elég volna 1-2 tincs, majd meglátod a képeken hova lehetne.

Nem kell ilyen vadabb tüsis haj felülre sztem..mondjuk az nem mostani divat.

Na szóval:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Remélem bejönnek a képek,és hogy tudtam egy kicsit is segíteni.

2010. jan. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!