Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Komolyan ennyit számít a smink?

Komolyan ennyit számít a smink?

Figyelt kérdés

[link]


ezt a mestersminkesek csinálják?


2013. szept. 5. 17:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sminkes, fodrász, beállított kép, egy kis photoshop.
2013. szept. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nyilván profik csinálják, de azért használnak még némi PS-t is.
2013. szept. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
de aki arról beszél, hogy a csúnya lányok sminkeljenek, ugye nem ennyire gondolnak? Mert ezt minden nap nem lehet megvalósítani szerintem :/
2013. szept. 5. 17:30
 4/12 anonim ***** válasza:

ehhez nem kell sminkmester. (nem mestersminkes :D)

Jó termékekkel simán megtudja otthon ezt bárki csinálni. ÉS igen ennyit tud számítani egy jó smink, de csak ha igényes munkával lett elkészítve! Elkészítése sem több kb 15 percnél, ha kicsit gyakorlottabb az ember keze.

Persze ez profi kép, így a világítás és PS is közrejátszik

2013. szept. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
persze, sminkkel átszabták a koponyacsontját. nézd már meg az arcformát:D
2013. szept. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem hiteles a kép, mert ahogy előttem is írták photoshoppolva van, de tényleg rengeteget számít a smink. Egyébként ez nem egy kifejezetten bonyolult smink, simán 10-15 perc alatt elkészíthető. Kis gyakorlat kell hozzá. Én a youtube-ról tanultam sminkelni. :)
2013. szept. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

5-ös


Lehet, hogy ez a kép pont nem igazi, de attól még az igaz, hogy bizony tud ennyit változtatni egy smink.


[link] s.html

[link] s.html

[link] s.html


Sajnos a "trágárságszűrő" nem engedte egybe a linket.

Azt hitte, hogy a női popót írtam rondán a "képek" angol megfelelője helyett. :D Ott töröljétek ki a közt és akkor működik.

2013. szept. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

csak egy kicsit...:

[link]

2013. szept. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
sokat számít,de az első képet meg kifejezetten szar beállításban csinálták hogy még nagyobb legyen a különbség
2013. szept. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat, youtuben is van egy lány, aki gyönyörűen sminkel. Van egy videó, aminek a legvégén szerintem gyönyörű lesz és egy másik, amin a legelején semmi smink nincs rajta és ott szerintem nem, hogy nem szép, de inkább csúnya.
2013. szept. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!