Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hoszzú hajúak, ti hogy csinálj...

Hoszzú hajúak, ti hogy csináljátok a hajmosást és zuhanyzást? Milyen sorrendben? És zuhanyzás előtt felkötitek a hajatokat?

Figyelt kérdés

2013. szept. 6. 01:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
samponnal megmosom, leöblítem, bekenem balzsammal a hajamat és addig borotválkozom meg mosakszom és leöblitem a balzsamot is..
2013. szept. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Zuhanyozni naponta 2x szoktam, hajat mosni hetente 2x, így a kettő külön válik.
2013. szept. 6. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Heti 2x hajat mosok, akkor a zuhanyzással úgy kötöm össze, hogy először a mosdókagyló felett megmosom a hajam samponnal, majd ráteszem a balzsamot. Amíg a balzsam hat, addig lezuhanyzom, majd a végén leöblítem a balzsamot is. A többi nap sima zuhanyzós csak és akkor mindig felkötöm a hajam.
2013. szept. 6. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nem mosok hajat, akkor általában eleve fel is van kontyolva, mert mindig úgy hordom, szóval nem igényel külön előkészületet. Amikor hajat mosok előtte kifésülöm a hajam, kiengedett hajjal beállok a zuhany alá, bevizezem, samponozok, leöblítem a sampont, balzsamot teszek rá, rajtahagyom. Amíg a balzsam rajta van megmosom magam, leöblítem, és a legvégén kiöblítem a balzsamot és kész vagyok. Nem vesz igénybe 10 percnél többet, pedig extra hosszú a hajam. 3 naponta mosom.
2013. szept. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mosok aznap hajat, akkor felkötöm, ha igen, akkor először a hajam mosom meg, bebalzsamozom, aztán amíg tusolok, radírozom magam, fogatmosok, addig hagyom hatni. A végén pedig lemosom magam tetőtöl talpig.
2013. szept. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szárazon bekenem a hajam kókuszolajjal. Utána bemászok a kádba, leöblítem, átmosom samponnal, bekenem balzsammal. Míg a balzsam áll, tusfürdő, fogmosás - én azt is zuhanyban csinálom. Egyszerűbb úgy. Esetleg borotválkozás. Utána lemosom a balzsamot és kész.

Ha nem mosok hajat, akkor zuhanyzáshoz fel szoktam kötni kis kontyba a hajam.

2013. szept. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én először mindig felkötöm a hajamat és lezuhanyzom. Utána pedig a kád fölé hajolok és úgy mosom meg a hajam. Lehet, hogy egyszerűbb lenne, ha egyszerre tenném, csak nem szeretem, ha csurom víz vagyok és hajmosás közben rám ragadnak a hajszálak. Így csak magamra tekerem a törölközőt, hajat mosok és ez idő alatt meg is száradtam.
2013. szept. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
És amikor zuhanyoztok miközben hat a balzsam, akkor felkötitek a hajatokat? Én igen, mert nem is tudnám leengedett hajjal rendesen megmosni a vállaimat és az egész hátamat (elég hosszú hajam van)
2013. szept. 7. 19:38
 9/13 anonim válasza:
100%
Én külön oldom meg a kettőt míg zuhanyzommert jóval a fenekem alá ér és ezértnem tudnék mosakodni tőle.A hajmosást pedig fürdéskor végzem:megmosom elöször a fejemenn majd a végét, ezt leöblítem, aztán bebalzsamozom és letusolom
2013. szept. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Hoppá zuhányzom után jár "felkötöm a hajam mert..."
2013. szept. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!