Csodatévő kókusz?

Figyelt kérdés
Rengeteget hallani a kókuszolaj fantasztikus hajnövesztő, ápoló hatásáról. Ti is megtapasztaltátok már?

2013. szept. 11. 14:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én hajmosások előtt szoktam feltenni egy órára. Nagyon szép fényes és puha tőle a hajam és nem töredezik.
2013. szept. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel ez a téma. Első válaszoló, te milyet használsz?
2013. szept. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

100%-os szűz kókuszolajat. Fincsi kókuszillata van. Nekem jobban bevált, mint a szűrt kókuszolaj, amelynek nincs illata.

Ez egy kicsivel drágább, de hónapokig elég.


[link]


Gyógynövényboltban vettem.

2013. szept. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm,akkor feltétlenül kipróbálom :)
2013. szept. 11. 17:46
 5/12 anonim ***** válasza:
Szívesen! Majd írjatok róla véleményt, ha kipróbáltátok :)
2013. szept. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
a hajból hogy tudjátok kimosni? nem marad utána olajos? rendesen kétszer mossátok meg a pakolás után?
2013. szept. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kiprobaltam, nagyon klassz, meglepoen konnyen kijon a hajbol! Egy mosas is eleg volt, nem ugy, mint az olivaolajnal :)
2013. szept. 15. 21:09
 8/12 anonim ***** válasza:
a haj teljes hosszára raktad rá? hajtőtől a végéig? nekem finomított van , de lehet ki fogom próbálni most a hideg idő miatt lehet jót is tesz a hajnak!
2013. szept. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
uuuu feltetlen probald ki, tenyleg egy csoda! Nekem sajnos erosen toredezett, szaraz hajam van, szoval gondoltam nem sporolok vele: kerult a hajvegekre, hajhosszra es kozvetlenul a fejborre is. Utana 3-4 ora zuhanysapkaval/torolkozovel, majd oblites ...es az eredmeny kaprazatosan puha, ragyogo haj ;) Telen kulonosen jo szerintem is. Az egyetlen amiben nem vagyok biztos, h milyen gyakran lehet hasznalni? Art a hajnak a tul sok olaj?
2013. szept. 15. 21:45
 10/12 anonim ***** válasza:
Én a fejbőrre nem szoktam tenni, csak a hajhosszra (a fejbőröm nem bírja és hullik az olajtól a hajam). Minden hajmosás előtt szoktam feltenni, tehát 3-4 naponta.
2013. szept. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!