Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, hogy ne nyomkodjam...

Mit tegyek, hogy ne nyomkodjam a pattanásaimat?

Figyelt kérdés
Évek óta komoly gond ismerkedés terén a pattanásos arcom. Talán ha nem nyomkodnám őket, nem lenne ilyen vészes, de sehogy sem bírom ki...
2013. szept. 11. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
Akkor nyomkodjad bameg, ne itt sírjál!
2013. szept. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, meglep, hogy milyen flegma vagy. Itt többnyire kedves, segítőkész emberek válaszoltak eddig a kérdéseimre. A kérdésemben semmi sértő, degradáló nem volt, szóval nem éertem,mire ez a hangnem. Az értékelést természetesen megtettem. 15/L
2013. szept. 11. 22:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg nem hozzáérni az arcodhoz, tehát ne támaszd a fejed meg semmi hasonlót, mert ha véletlenül hozzáérsz egyhez szinte biztos, hogy el kezded piszkálni. Kicsit kényelmetlen lesz, meg egy ideig nem tudod majd megállni, de ha sikerül sokat fog segíteni:)
2013. szept. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászhoz nézz el ( ha mg nem voltál), van sok krém rá. Szó szerint nem bírod ki? Valahogy mindig amikor hozzányúlsz jusson eszedbe, hogy nem, nem nyomkodom, és vedd le róla a kezed, pár nap után leszokhatsz róla...
2013. szept. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2013. szept. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem is volt ilyenem, a bőrgyógyász a legjobb megoldás. :D Ő felírt egy gyógyszert, meg testápolókat is mellé, és már nagyon örülök hogy megtettem ezt a lépést.
2013. szept. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vegyél a kezedbe valamit amikor nyomkodni akarod és vezesd le azon a feszültséget. Stresszlabdát, radírt, bármit.
2013. szept. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Amputáltasd a kezeidet, úgy nehezebb nyomkodni.
2013. szept. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!