Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A puncimról és a fenekemről...

A puncimról és a fenekemről hogyan tudom eltávolítani a szőrt?

Figyelt kérdés
A hajlatokba
2013. szept. 12. 14:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szőrtelenítő krémmel.
2013. szept. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Gyanta? Borotva? Szőrtelenítő krém?
2013. szept. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Kombájn...
2013. szept. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A legjobb ha kozmetikushoz elmész és legyantáztatod, idővel egyre kevesebb szőr nő vissza, ráadásul tartósabb a hatás mint a borotvánál.

Én párszor epillátorral csináltam meg magamnak.. nem ajánlom, kegyetlenül fáj, a könnyem is kicsordult mire végeztem.

Borotvával egyszerű és gyors, de 2 nap után már lehet érezni hogy nő vissza. Bemész a zuhanyzóba, leveszed a zuhanyrózsát, teperszbe állsz, leguggolsz, és így minden részhez hozzá tudsz férni. A zuhanyrózsát irányítsd a puncid felé, úgy könnyebb csinálni. Én úgy szoktam, hogy rálépek és úgy nem mozdul el.

2013. szept. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Eddig mivel próbáltad? Vagy most akarod elkezdeni? Ezekről írhatnál ha tényleg akarod, hogy segítsünk.
2013. szept. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Kombájn nem jó! Annak sík vágóasztala. Hajlatokba nem fog behatolni!!!!

Fűkasza???

2013. szept. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Megvan!!!!!Szegélynyíró!!!! Elektromos vagy benzines?
2013. szept. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Bocs a hülyeségért de nem hagyhattam ki! Ha már valaki beírta a kombájnt.
2013. szept. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

borotvával a hajlatokba hogy??? És a s*gglyukamnál?

am a kozmetikus szerintem túl drága.

2013. szept. 12. 16:33
 10/12 anonim ***** válasza:

Próbáld ki, ahogy leírtam. Lehet hogy olvasva nem tudod elképzelni, de nem olyan ördöngős :D a hajlatokban meg úgy, hogy úgy mozdítod a lábadat, hogy kisimuljon az a rész, meg persze a másik kezeddel rásegítesz, de majd adja magát a helyzet. Ja és borotvahabot ne használj, mert elég kellemetlen érzés tud lenni :D

Amúgy úgy is csinálhatod, ha van fürdőkádatok, hogy beleülsz a vízbe, a fal fele fordulsz és felpakolod a lábaidat terpeszben a falra. így kénylemesebb, mert nem zsibbad el a lábad.

2013. szept. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!