Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám a combomról és...

Hogyan tudnám a combomról és a fenekemről eltávolítani a zsírt?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar és már elegem van belőle. Lehetőleg mindenféle sebészeti beavatkozás nélkül szeretném minél gyorsabban eltüntetni.
2013. jún. 28. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
ajánlom az "emeld fel a feneked és sportolj napi fél órát és csökkentsd a kalóriabeviteled" diétát...
2013. jún. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Képzeld, van erre egy hatásos módszer! 1 héten keresztül, naponta meg kell innod 1 liter céklalét őszibarackkal összekeverve, utána spenótot kell rágcsálnod egy kis mogyoróval. Ha ez megvan, jöhet egy banánpakolás arra a területre ahonnan el akarod távolítani a zsírt, de előtte kenj egy kis libazsírt is rá, ugyanis a külső zsír majd felszívja a te zsírodat. Ezt 1 óráig hagyd rajta. Utána intenzíven kell mozognod, ajánlom az egy helyben ugrálást, kb fél óráig. Ha ez megvolt, igyál meg 1 liter tejet 2 nyers tojással!

Ha ezt mind betartod, garantáltan eltűnik a zsír a combodról és a fenekedről!!!

2013. jún. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) Első hozzászólónak annyit, hogy azt elfelejtettem leírni hogy napi 2-2,5 órát járok salsára, szóval meg szoktam emelni a fenekemet de sajnos a zsírom oda rakódik le ahova nem kéne, de azért köszi mind kettőtöknek :)
2013. jún. 28. 23:48
 4/4 anonim ***** válasza:
nos, ez esetben csak türelmed nincs vagy masszívan többet eszel, mint amennyit felhasználsz ;) első voltam...
2013. jún. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!