Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legrosszabb termék,...

Melyik a legrosszabb termék, amit valaha próbáltál?

Figyelt kérdés

Lehet az sampon, krém, körömlakk... bármi ami szépségápolással kapcsolatos.

Szóval melyik terméket nem ajánlanátok senkinek sem? :)



2013. szept. 18. 17:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem a Garnier arcápoló termékcsalád volt az, ami betette a kiskaput. Alapjáraton imádom a Garnier termékeket, de az arclemosójuktól konkrétan kipattogzott a bőröm, holott sosem voltam pattanásos típus. Egy hétig alig mertem utcára menni. De ez nem jelenti azt, hogy másnak ne ajánlanám. Ez bőrtípustól is függ. Az enyém így reagált, viszont ismerőseim körében 5ből 4 isteníti.
2013. szept. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Max Factor-os körömlakk:)

Amikor a boltban megláttam nagyon szépnek nézet ki(szürke+csillámok)de amikor rákentem a körmömre olyan lett mintha koszba nyúltam volna:D

Mondjuk én megtaláltam a megoldást is;)

Fekete körömlakkra kenem rá(2.-ik rétegnek)és nagyon szép egyedi lesz tőle a körmöm:)

2013. szept. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Gigi termékek (főleg a lipacid krém) mert kipattogtam tőle

elséve sampon balzsam (fekete, jennifer lopezzel reklámozzák), nagyon száraz lett tőle a hajam, meg szálkás, fénytelen, stb.KUKAAAA!

Clean&clear, egyéb alkoholos tonikok: szétszárítanak és csak több mitesszerem lesz:(

miss sporty sárga spirál, essence szürke, plusz még ezer másik aminek hirtelen nem jut eszembe a neve (de az ilyen hatalmas kefések 99%a ilyen): csomós a festék, kenődik, pókláb pillák, a nehezen elérhető helyeket elérni esély sincs

Zineryt, skinoren, akneroxid, alksebor: az alksebor kivételével mind szárít, a mitesszerekre semmit nem érnek, az akneroxidtól pedig 2x olyan rossz lett a bőröm.

Elsőre ennyi, de annyi szörnyű dolog van:(

2013. szept. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként én mindenkinek azt ajánlom,hogy nézze meg a termékek hátulján a feliratokat(akár neten is utána nézhettek),mert rengeteg káros anyag van bennük.És minél több ilyen anyag van bennük annál több lesz az ilyen baleset,amit előttem felsoroltatok

Inkább kísérletezzetek otthon különböző pakolásokkal,mert arról legalább tudod,hogy mi kerül bele.Illetve én az Alverdét ajánlom,nekem nagyon bevált(amúgy én is sok mindenre allergiás vagyok):))

A legtöbb ilyen reklámnak meg nem szabad bedőlni,mert hazugság az egész!!

2.-ik voltam.

2013. szept. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*vagyis az összetevőket:DD
2013. szept. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Astor Mattitude alapozó, mert ketté vált benne 2 anyag, így egy sűrű pigmentes cucc volt, meg egy átlátszó vízszerű izé.. Aztán lett másik, de attól foltokban száraz lett, és csúnya volt vele a bőröm.

Gliss Kur Ultimate Repair spray: még szárazabbá tette a hajamat, és másnap tincsekben összeállt.

Balea Coffein sampon: teljesen kiszárította a hajamat, eltöredezett a fele.

Balea kókuszos kézkrém: szinte még szárazabbá tette a kezemet, bármennyit is kentem rá, és egy kis idő után az illata is megváltozott, de valami nagyon rosszra..

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó: tele lettem tőle mitesszerrel.

Maybelline Colorama körömlakk: kettőhöz volt "szerencsém", mindkettőnek borzasztó a fedése még 2 rétegben is.

Hélia-D Classic Normál bőrre: Ragad, büdös, sűrű, nehéz krém.

Rival de Loop Milch&Monig Arcmaszk: Égett tőle az arcom.

Avon Color Trend Ajakrúzs: nagyon régi fajtám volt meg, de nagyon szárította az ajkaimat.

Rival de Loop Arclemosó Gél Normál bőrre: nem habzik fel rendesen, nem mossa le a sminket sem teljesen és büdös is.

Elséve Nutri-Gloss Light Tükörfény hajspray: elnehezítette a hajamat, ragacsos lett tőle, tincsekbe összeállt, lelapult.

2013. szept. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Krémmániáról lestem ezeket, ugyanis oda rendszeresen írok véleményt, hasznos oldal! Amiket írtam csak a töredéke sajnos a rossz termékeknek, amikkel találkoztam már, de nem akartam senkit untatni a több oldalas véleményemmel :D
2013. szept. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem elseve samponok,balzsamok nagyon nem teljesítettek jól..
2013. szept. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lovely repesztő lakk....győnyörű amíg az üvegben van utána mint valami purhab
2013. szept. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Lovely lakk, felkenem és még aznap kopik, pedig semmi olyat nem csinálok, ami indokolná.

WU2 sampon, borzalmas, agyonszárította a hajam és gyorsabban zsírosodott tőle.

S-he jumbo pencil, ez is repült a kukába.

Essence spirálok, az összes amit próbáltam morzsolódott, összetapadtak tőle a szempilláim.

Nivea krémes arclemosó, borzalmas.

Balea Pearl ajakápoló, nagyon szárít és rondán néz ki.

Isana Guavés ajakápoló, szörnyű ízt ad a számnak, hányingerem van tőle. És nem is ápol.

Kallos balzsam és pakolás az összes, amit próbáltam vagy semmit nem csinált a hajammal -ez volt a jobbik eset, vagy szárította és szállt tőle.

Avon tusfürdők, az illatuk jó, de csíptek és szárítottak.

Avon Clearskin arclemosó zselé, gyakorlatilag lemarta az arcom.

Manhattan Clearface stiftes korrektor, pattanásokra van, de orbitális pattanásszerű képződményeket idézett elő a fejemre, ezen kívül nem is fedett.

Alverde Color&Care rúzs, ezt azért rühellem, mert túl nehéz, olajos, és nekem szétolvadt a csomagolásban a nyáron, pedig fiókban tartottam, mozog összevissza.

Avon samponok is baromira szárítanak, a balzsamoknak semmi hatása.

Gaia hajbalzsam, büdös, ragacsos és gumiszerű lett tőle a hajam.

Most ennyi ugrik be, amit senkinek sem ajánlok.

2013. szept. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!