Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legrosszabb termék,...

Melyik a legrosszabb termék, amit valaha próbáltál?

Figyelt kérdés

Lehet az sampon, krém, körömlakk... bármi ami szépségápolással kapcsolatos.

Szóval melyik terméket nem ajánlanátok senkinek sem? :)



2013. szept. 18. 17:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Manhattan körömlakkok.

Garnier BB-krém.

2013. szept. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Lássuk csak...


elején jöjjenek azok a termékek, amik nem rosszak, de a csomagolásuk miatt használhatatlanok:

-Miss Sporty Morning Baby BB krém

-Maybelline Affinitone alapozó (nekem sosincs szerencsém a tubusos alapozó jellegű készítményekkel, folynak mindenhová, mint a fene... összekennek mindent és nem is épp takarékos)

-Baolishi ajakzsírkréta (maga a termék az ára és a noname-sége ellenére is remek, de már kettőnek a tubusa tört el a táskámban úgy, hogy vigyázok a táskámra, nem hajigálom stb.)

-Inrgid Cosmetics pirosító: 3-ból 2 széttört nulla erőhatásra a dobozában


És ami a katasztrófa kategória:

-Magic Visage négyes szemhéjpúder-paletta - nem elég, hogy egyenetlen és olyan, mint a kréta, nem erős és nem tapad meg a bőrön rendesen, szemhéjbázison sem úgy, ahogy kellene (nem azért, mert noname, mert abból is van sok remek, hanem mert szar). Ugyanez vonatkozik a Vollare 8as szemhéjpalettájára is.

-Soliteint sminklemosó tej: szappan-víz kombóval jobban lejött a sminkem, nem ér semmit.

-Nivea kék palackos sminklemosó víz: egy picit jobban teljesített, mint az előző, de így is botrányos volt

-sima Dove szappan: a legolcsóbb aldis szappan nem szárította ki úgy a bőrömet, mint az

-Labello Gold and Shine (most már nem lehet kapni) - a Pearl and Shine-t szerettem, azt hittem, az is hasonló enyhe szín... ehelyett csurig arany volt, de még farsangra sem lehetett volna elhasználni, mert tök egyenetlen volt

-NYC mono pirosítók - semmi pigmentáció.

-S'Nonas almás sampon - a hajam egy sampon után sem lett olyan sprőd és szalmaszerű, mint ez után - ami nagy teljesítmény azt nézve, hogy a hajam zsíros :D... cserébe viszont nem zsírosodott lassabban sem a hajam :S.

-NYC KissGloss (tubusos szájfény): Tribeca Tangerine - színerősség nulla, a szaga vmi brutális geil mű szacharinos "narancs"szörp

-Isana bronz szájfény... a legundorítóbb szagú termék, amivel valaha találkoztam. A leggagyibb műcsoki. Mellé semmi színe nem volt, az íze is borzalmas (nyugi, nem direkt ettem, véletlenül került a nyelvemre).

-Balea mattító alapozó - úgy néztem ki felvitel után az elvileg mattító alapozóval, mintha épp akkor mostam volna meg az arcom egy tál zsírral. Ráadásul jóval korábban annál, hogy lejárt volna a szavatossága, borzalmasan elkezdett vizesedni.

-BYS és Flormar sima színes körömlakkok - csíkozódnak felvitel közben (ennél még azt is jobban elviselem, ha vmiből 3 réteget kell felvinni)

-Kallos GoGo dezodor - ha semmit nem kenek fel, annak is ugyanolyan lett volna a hatása, nulla.

-Opilca Strep szőrtelenítő krém - nem vitte le a szőrt a lábamról, pedig lábra valót vettem... ugyanez volt a bajom egy ilyen párszázas vacakkal, amit egy eurós boltban vettem, annak nem jut eszembe a neve

-Schlecker saját márkás rúzs (már nem lehet kapni) - büdös, kemény, darabos

-Miss Rose szájfény - nem tudom, azt a fajtát lehet-e még kapni, de baromi nyúlós-ragacsos volt, olyan, mint a gyanta, fujj.

-Catrice szemöldökceruza - kemény, egy-két hegyezés után már lassan akkor sem adott színt, ha nagyon erőltettem

-Lovely szájfények - az egyiknek vmi iszonyat röhejes műanyag applikátora van, a másiknál meg minden második tunkolásnál felszökik az összes szájfény a nyélre (azaz kulimászos lesz tőle a kezem, vagy kifolyik lezáráskor az oldalára a tubusnak a cucc)

-régi fajta NYC szemfesték-paletták: nulla pigmentáció, kemény szemhéjpúderek (a mostaniak már jobbak)

-Bourjois pirosító - ezen akadtam ki leginkább... ennyi pénzért elvárná az ember, hogy két használat után nem keményedik meg annyira a pirosító, hogy körömmel kelljen a felszínét kapargatni... (a 250 Ft-os Lora pirosító is ugyanezt csinálta, de ott elnéztem, mert az egy olcsó vmi)

-L'oreal tekerős szájceruza (nem tudom, lehet-e még kapni) - kemény, úgy kellett erőltetni a számra, hogy fogjon...

2014. ápr. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!