Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Minden nap rakok az arcomra...

Minden nap rakok az arcomra citromkarikákar és vattával cetromlevet is. Igaz hogy ez világosítja, szárítja ápolja a bőrömet? Egyáltalán mi ennek a hatása? Akis (lány) bajusz színét is fakítja?

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen! Én is szoktam ezt a pakolást alkalmazni (mézet és tojásfehérjét is keverek hozzá). Ha a friss levet kened fel, akkor még hatásosabb azoknál a krémeknél is, melyek vitamintartalmúak.


Egyre vigyázz, ha pici seb van az arcodon (pattanás helye pl.), kicsípheti! Ne minden nap, inkább csak heti 2-3-szor.

2009. nov. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ennek az a hatása h szétszadizod az arcbőröd, ugyanis a citrom az mar. egy héten eccer még oké, nade mindennap.....ez azért kicsit durva..:D

h a bajusz színét fakítja e azt nemtudom, lehetséges, de hosszú időbe telik. inkáűbb gyantázd.

2009. nov. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kozmetikus vagyok, és ez nagyon durva, amit a bőröddel művelsz, nem rosszból, de ezt hol olvastad???

A citrom, mivel leve erősen savas, csak hígítva alkalmazható, frissítő, tonizáló, összehúzó, enyhén halványító. A bajuszodat szőkíttesd ki inkább kozmetikussal(H2O2+blanche por). Nem tudom milyen a bőröd, de ezt a pakolást feletjsd el! Az első hozzászólónak üzenem, hogy a méz szinten nagyon szárító hatású, egy nagy adag pakolásba egy fél kávéskanálnyi méznél nem kell több (5-10%-os koncentrációban). Ha már a házi pakolásoknál tartok erőssen szeborreás bőre a következőt ajánlom: habbá vert tojásfehérje+pár csepp citromlé. Az uborkát sem ajánlom, mert szintén szárító, csak ödémás szemre alkalmazandó!!

Nem hámlik a bőröd???

2009. nov. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

em,nem hámilk de abbahagyom!!!

köszönöm a hasznos választ!

2009. nov. 19. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!