Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha télen nem hordok sapkat...

Ha télen nem hordok sapkat (száraz időben) attól megfázhat a fejbőr és kopaszodhatok?

Figyelt kérdés
Felállítva hordom a hajam és nem szeretek sapkát hordani...ebből lehet baj télen? Félek a kopaszodástól :)
2013. szept. 21. 03:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen,ha megfázik a hajhagyma,hullhat a haj.
2013. szept. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

egyik az hogy megfagynak a hajhagymáid és elkezd szépen hullani a hajad, a másik meg...

A férjem teljesen kopasz ( ő nem megkopaszodott, hanem direkt kopasz) ő sem szeret sapkát hordani de egyszer megfázott úgy a fejbőre hogy olyan volt mintha korpás lenne, és hámlana, nagyon fájt neki azóta hord sapkát .( de ez előfordulhat akkor is ha van hajad... nagyon tud fájni úgyhogy szerintem megéri felvenni az a sapit :)

2013. szept. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, évek óta nem hordok sapkát, mert lenyomja a hajam, viszont a kapucnit mindig felteszem. Sokat jelent. Szerintem csinálhatnád te is így.
2013. szept. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem köszi :) de csak hullás, vagy végleges ritkulás? :) amúgy megfogadom és télre lenövesztem a hajam hogy sapkában is tűrhetően álljon :)
2013. szept. 22. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!