Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit fessek a hajamra, hogy...

Nellnell kérdése:

Mit fessek a hajamra, hogy sötétbarnából elérjem a sötétszőke színt? Van jó praktikátok hajnövesztésre? A ricinus olajat már próbáltam, bejött, azt folytassam?

Figyelt kérdés
Már 5 éve festegetem a hajamat, hol melírozva volt, hol rendesen befestve. Jelenleg sötétbarna (szinte fekete) festék van a hajamon, szeretnék eljutni egy sötétszőke árnyalatig, mivel kezdjem a következő festést? Mindig is hosszú hajra vágytam, van bevált tippetek/trükkötök hajnövesztésre?
2013. szept. 22. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem otthon ne próbálkozz kivilágosítani, én úgy jártam, hogy sötétbarnábol rézvörös lett. Maximum úgy, hogy mindig egyre vilagosabbal fested viszont így hosszadalmasabb de legalább nem megy tönkre a hajad. Én most dm-es hajvitamint szedek és úgy veszem észre egy kicsit gyorsabban nő tőle és nem is drága. A ricinus nekem nem jött be mert annyira ragad alig lehet kimosni belőle. Esetleg próbáld ki az argán olajat úgy hallottam az is jó.
2013. szept. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és ha fokozatosan festem vissza, akkor mennyi időnként lehet festeni a hajat, mennyi időt kell hagyni 2 festés között? Drága az a dm-es hajvitamin?
2013. szept. 22. 10:24
 3/3 Yehudina ***** válasza:
A természetes sötétbarna hajnál nincs szebb! Én biztos nem kísérleteznék semmiféle kivilágosító szerekkel, mert egy idő után megritkul a haj, elvékonyodik, több elhull, mint ami a normális és egy vagyonba kerül. Nem éri meg. (Bár sose festettem volna!)
2014. nov. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!