Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Helia D szépségvitamin,...

Helia D szépségvitamin, étrend-kiegészítő filmtablettáról tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Gyenge, töredezett, könnyen zsírosodó, hulló hajam van, a bőröm a T-vonalon elég zsíros és megmaradnak a pattanások nyomai pedig nem kaparom őket. Egészségesen étkezem és beteg sem vagyok. Felszívódási problémáim már korábban is akadtak, úgyhogy én vitaminhiányra gyanakszom. Szerintetek ez segíthet? Esetleg valami más tipp? Glutén- (=liszt) érzékenyek fogyaszthatják?


17/L



2013. szept. 22. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:

többet érsz napi 1 kk. búzacsíra olajjal.

Magas E-és D vitamin tartalma miatt regenerálja a bőrt, szabályozza a fagyú termelést és befolyásolja a hormonális működésed.


A szépség vitaminok és a búzacsíraolaj hatása is jelentősen gyengül, ha fogamzásgátlót szedsz, tehát ha ez a lehetőség fennáll akkor ezek a szerek sem fognak segíteni.

2013. szept. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem szedek fogamzásgátló tablettát, viszont allergiás vagyok mindenre, amiben búza, vagy búzakivonat van a glutén miatt. Úgyhogy a búzacsíra olaja nekem többet ártana, mint használna.

Mindenesetre köszönöm a segítséget!

2013. szept. 22. 14:08
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor marad a napraforgó mag
2013. szept. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem nem használt, sem a Béres Szépségvitaminja, se a DM-es, úgyhogy fel is hagytam velük.
2013. szept. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Semmi gond! A szőlőmag olaj még jobb, és abban a legmagasabb az E-vitamin és antioxidáns tartalom.

Bőrre és hajra ajánlom!


Bár barátnőm pl. a mellére szedi.

2013. szept. 25. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!