Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rövid vagy hosszú haj? (15/F)

Rövid vagy hosszú haj? (15/F)

Figyelt kérdés
Igazából nem tudom, hogy melyik állna nekem jobban. Most ilyen frufrus hosszú hajam van és vasalni szoktam, de néha már idegesít, hogy ilyen hosszú, viszont a rövid hajat meg nem kedvelem, vagy csak nem tudom, hogy hogyan állna jól, nem tudom.. Azon gondolkoztam, hogy megcsinálom ilyen páwásra, de nem tudom hogy állna, azon is hogy marad ehhez hasonló csak sokkal rövidebb úgy, hogy szinte semmi frufrum ne legyen és akkor így napközben csak kézzel hátratúrom, mert manapság ez is "divat" ahogy láttam, pl tesómnak is ilyen van(ő 18/f). Esetleg nincs valami oldal ahol meg lehet nézni, hogy hogy néznék ki ilyen-olyan hajjal? Vagy honnan tudhatnám meg mi áll nekem legjobban?
2013. szept. 23. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, esetleg segíthetek, ha privátban megdobsz egy képpel.
2013. szept. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

[link]

itt az fb profil linkem.. :D van rólam kép:D

2013. szept. 23. 19:03
 3/3 anonim ***** válasza:

NEEEEEEEEEEE! KÖNYÖRGÖM NE LEGYEN PÁWA HAJAD!

Kezdjük ott, hogy szerintem hozzád tökéletesen illik a hosszú haj!:D

Aztán..a páwa haj egyenesen undorító!

Vagyis nem tudom, hogy te csak a zselézettre értetted-e mert az egyáltalán nem azt jelenti, hogy páwa hajad van. HA pedig az oldalt felnyírt meg OLDALRA zselézettre értetted akkor azt NE! (ilyet: [link]


Na most.. linkelek pár hajat ami szerintem jó vagy illene hozzád:D

Tudom, hogy mondtad, hogy idegesít a hosszú, de szerintem ezek nagyon jók és nem lóg bele a szemedbe se ha úgy állítod be:D

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Amik jól néznek ki, NEM páwa hajak és mégis rövidek:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. szept. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!