Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gáz ilyen hajjal manapság...

Gáz ilyen hajjal manapság megjelenni utcán?

Figyelt kérdés

Így a hajvasalás korában...

Ne a ruhát nézzétek!

[link]



2013. szept. 26. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem csak a hajvasalásról van szó. Lehet, hogy ez valaha divat volt meg szexis de most csak annyit mondanék rá,hogy igénytelen.
2013. szept. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

80-as évek végének divatja, és már akkor is feltűnő volt.

Egyébként tök mindegy, mivel úgyis végig azon fogsz filózni, hogy gáz-e. Vagyis nem fogod jól érezni magad egy ilyen haj alatt.

2013. szept. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igénytelen? Az az igénytelen, amikor nem érdekli hogy néznek ki, "jó az úgy ahogy van!" De miért? Ezt is megcsinálták! Nem alapból ilyen a hajuk, a hajvasalás se igénytelenség, azt is kivasalja az ember, nem "jó az úgy ahogy van!" szóval a hajvasalás se igénytelen, akkor ez miért?
2013. szept. 26. 17:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem régimódi :) Nekem sokféle haj tetszik, de ez szerintem nem valami szép
2013. szept. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Huu, pont láttam egy nőt ilyen séróval, gondolom azóta így hordja, mióta utoljára divat volt. Hozzá a szétszolizott bőre és az ocsmány sminkje a szintén 80-as évek cuccal... Hát nem volt épp csinos és vonzó, pedig szerintem még 50 se lehetett, látni jobbakat a korosztályából.

Tipikusan erre asszociálok az ilyen hajról, pláne ezután a mai élmény után. :D

Gáznak nem gáz, nem kell egyforma hajjal mászkálni, de nem trendi, és igazából tényleg igénytelen hatást kelt kicsit, úgy néz ki, mint egy széttöredezett, fésűt sose látott haj. És elég kevés ember van, akinek jól állna.

Persze ha neked ez tetszik és jól áll, akkor hajrá, kit érdekel, másoknak mi tetszik? Amúgy meg ha már... a hajvasalás már vagy két éve nem divat hivatalosan. :D

2013. szept. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én sem vasalom, meg leginkább 3 éve volt nagy divat a hajvasalás

nekem hullámos a hajam és nagyon dús, mégis jól néz ki, de ez nem tetszik

2013. szept. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez szimplán ódivatú és nem is túl szép.
2013. szept. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha te nem érzed gáznak, akkor nem gáz. De szerintem is ronda, a kiöregedett macák szoktak ilyet hordani, azok, akik 3 árnyalattal sötétebb kontúrceruzával húzzák ki a szájukat, és felnyomják a megereszkedett melleiket. Azért is ugrik be róla sok mindenkinek az igénytelenség, mert hiába sok idő megcsinálni, általában ízlésficamos milfeken látni. (Amúgy a vasalt hajat sem szeretem, de ez az enyhe hajhullással küzdő glam metálos haj még rosszabb.)
2013. szept. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!