Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért elvárás manapság hogy...

Miért elvárás manapság hogy szőrtelenítsük a hónaljunk meg a puncink? Nekem úgy nincs kedvem hozzá de a hónalj az látszik furán néznének ha meghagynam ugye mondjuk csőtopban?

Figyelt kérdés
2013. júl. 6. 23:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%

Furán nézne az akit ez érdekel, de én mondjuk nem szoktam másokat bámulni sehol semmikor semmiért, szóval engem nem érdekelne ha szőrös valaki. Szerintem semmi jelentősége nincs is, nem ettől lesz szép vagy ápolt vagy nőies valaki.

A puncit meg nem elvárás szőrteleníteni, úgysem látja senki rajtad és párodon kívül.

2013. júl. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nyilván nem leszel túl szexi csőtopban, a hónod alatt egy-egy csubakkával.
2013. júl. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
44%
A hónaljat azt szerintem kell egy nőnek szőrteleníteni..főleg nyáron!
2013. júl. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De miért kell mi az értelme? Mert a szőr pont hogy legalább felszivja a nedvességet
2013. júl. 6. 23:55
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

Hidd el, nem vagyok az a nyávogós divatbúza fajta, de egy lánynak undorító ha van hónaljszőre. Az ágyékodon visszanyírva szerintem senkit nem zavar, de a hónaljat azért 50 éves kor alatt intézd el.

20F

2013. júl. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
De miért?mi az értelme?
2013. júl. 7. 00:04
 7/18 anonim ***** válasza:

Értelme? Hogy mást ne kelljen példának felhoznom, minimum annyi az én szempontomból, hogy nem lógnak rajta a szétizzadt, majd összeállt dezodorcsomók. Nem büdösödik be a hónaljad olyan hamar.

De felőlem járkálj nyugodtan hónaljkutyával, engem nem zavarsz vele.

2013. júl. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Értelme? Talán csak esztétikailag jobban néz ki, de ha te nem akarod leszedni akkor ne tedd. Mondjuk a gyantázást kipróbálhatnád, mert elég lenne csak havonta gyantázni és lassan nőne vissza, viszont borotválástól meg napról napra csak erősödik. Az emberek többsége valóban nem szereti, de vannak olyan pasik is (csupán páran), akik meg nem szeretik a szőrtelenített nőket. Talán azért nem szeretik mert férfiasnak gondolják, és valóban esztétikusabb legalább a fazont eltávolítani, ez azt jelenti hogy bikinivonalon leszedni a szőrt, nem feltétlenül kell az egészet.
2013. júl. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szerintem kifejezetten taszító látvány a hónaljszőr és igénytelen hatást kelt, de ahogy érzed...
2013. júl. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A dezodort a szőrszálakra kened nem a bőrre,így a verejtékmirigyeket nem tudja összehúzni.A szálak nem szívják be a dezodort!
2013. júl. 7. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!