Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arcradírt és tonikot reggel...

Arcradírt és tonikot reggel vagy este érdemesebb használni?

Figyelt kérdés

2013. szept. 27. 20:51
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Előző: milyen az az arclemosó amit te használsz?


Második: clean and clear, és az van ráírva, hogy nyugtató anyagokat tartalmaz ezért mindennap lehet használni.

2013. okt. 3. 10:10
 12/16 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyet használok, csak itt kint (Anglia) valamivel olcsóbban veszem. Sokáig elég, és 1-2 hét után újjászületik a bőr, mivel nem tartalmaz semmi vegyszert. Szóval nekem nagyon bevált.


Utolsó: A "rendes" arcradírra is ráírják, hogy mindennapos használatra. Amit a Kérdező használ, annak durva a szemcséje, lehet akármilyen hidratáló a krémes része, ha olyan, mint a smirglipapír. Én használtam régen, heti 1x bőven elég volt. Most én nem költök külön arcradírra, magamnak készítem. 1 rész natur joghurt, 1/2-1 rész méz, egy kanál durva szemcsés tengeri só. Ez testradírnak is kiváló, nem csak arcra. Természetes, hidratál, és méregtelenít. Utána egy fél grapefruittal át kell kenni az arcot, bekenni, és magadra sem ismersz. :D

2013. okt. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Utolsó elnézést, félreértelmeztem amit írtál. Sima arclemosón én még nem láttam bőrradír feliratot, nade ennek könnyű a végére járni, mert ha vannak benne szemcsék, akkor radír, ha nincsenek, akkor lemosó. :D Ezért jó a made it yourself, ott nem lehet mellélőni :D
2013. okt. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. okt. 3. 18:49
 15/16 anonim ***** válasza:

"ha vannak benne szemcsék, akkor radír, ha nincsenek, akkor lemosó"


Ez azért nem ilyen egyszerű.

Mit nevezel radírnak? Én a heti 1-2-szer használatos bőrápolókat. A lemosó pedig a mindennapi.

Az én mindennapi Clearasil arclemosóm is szemcsés, de krémes és nem szárít, nem radír.


Aki ezekkel a DIY joghurt-dolgokkal nem lő mellé az az, akinek normál (csodaszép barack) bőre van. Citrusféléket ilyen közvetlenül akkor sem kennék az arcomra, ha fizetnének.

2013. okt. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Xebulon ***** válasza:

Este kitisztított bőrt kár reggel újratakarítani.

Reggel egy alapos mosdás után egy nappali krém.

2013. okt. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!