Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kérdezzem meg anyát,...

Hogy kérdezzem meg anyát, hogy leepiláljam a lábam?

Figyelt kérdés

Anyával nem szeretek ilyenről beszélni, mert olyan égő.Meg nagyon pletykás, ami nagyon zavar.

Egyszer a suliba kaptunk betéteket, és elmondtam neki, amint visszamentem a szobámba, máris hívta aput, hogy kaptunk ilyet.

Már hányszor kértem meg,hogy ne mondjon el senkinek dolgokat rólam, persze persze, aztán mindenki tudott mindent. Utálom ezt a rossz tulakdonságát, és ezzért nem szeretek vele ilyenekről beszélni.



2013. szept. 30. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
akkor ne ot kerdezd....
2013. szept. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Egyszerű, nem kérded meg. Bár nem értem mi ezen a kérdés. Megcsinálod és kész. De szerintem fiatal vagy még ehhez az írásodból ítélve. Várj még pár évet szerintem.
2013. szept. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell erre olyan nagyon rákészülni, tök természetes dolog. Én anno mondtam anyukámnak, hogy nálunk már sokan szőrtelenítik és engem is zavar, hogy szőrös, erre mondta, hogy persze, segít, hogy mit hogy stb. Szerintem ez nem nagy ügy.
2013. szept. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
kérdezed meg nővéredet unokanővéredet keresztanyudat vagy idősebb barátnődet :)
2013. szept. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30%
És mi rossz van abban, hogy apudnak elmondta. Ő nem családtag? Neki nincs köze hozzád, csak pénzt adjon haza?
2013. okt. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!