Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől lehetne szép a bőröm?

Mitől lehetne szép a bőröm?

Figyelt kérdés
Elég pattanásos az arcom, a dekoltázsom, a hátam, és a testem egyéb részei is. Nem tudom mit használjak rá, hogy ez elmúljon. Valami krémet, ami használ, tudnátok ajánlani ? Tapasztalatok ?
2013. okt. 3. 22:24
 1/2 anonim válasza:

Amik szerintem a legjobbak:

1.kristalycukorral leradirozod a problemas területeket ugy,hogy egy kis vizet raksz hozza vagy valamilyen kremet.

2.ha ez kesz van mosd le vagy zuhanyozz .Majd extra szüz olivaolajjal kend be mindened ( nem kell hogy csöpögjön rolad)!

Igazabol en most ezt hasznalom es nagyon tetszik mert nagyon puha lesz töle a bör es jo az illata is:P

Az is fontos , hogy ezt olyankor csinald mikor nem mesz sehova mert a radirozas utan nagyon kipirosodik a bör.

Ezt eleg ha 1 heten 2szer megcsinalod,ha pedig mar javult töle valamit akkor heti 1szer is eleg. DE a legfontosabb hogy minden este mosd le a sminked es az egesz arcod es kend be valami nem tul zsiros kremmel es abbol is csak keveset hogy szellözhessen a böröd alvas közben.

Na hat ennyi remelem segit valamit :)

2013. okt. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hát nem tudom h hasznát veszed-e annak amit írok,de egy próbát megér.

nekem a sport és az életmódváltás hozta meg a tiszta arcbőrt.egy éve kondizom,ehhez ugye étrend is kell (soványhúsok,sok zöldség,összetett szénhidrátok...),hozzá 3-4 liter víz.ettől rövididőn belül kitisztult a bőröm.rengeteget számít h mit eszel és h mennyi folyadékot iszol.

régebben én is szenvedtem a sok pattanástól,de mára már nincs ilyen gondom.

2013. okt. 4. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!