Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan nőlhet nagyon gyorsan...

Vivinko122 kérdése:

Hogyan nőlhet nagyon gyorsan egy haj? Mit kell tenni/használni? Aggyatok jó és biztos tippeket létszi

Figyelt kérdés

2013. okt. 6. 18:43
 1/3 anonim válasza:
34%
Rendszeresen vágasd 2-3 havonta heti 2szer legalább mosd meg ne nagyon vasald inkább szárintsd ki de ha nagyon hajvasalós vagy heti 1szer max használ haj olajakat az AVON-ból mindenféle hasznos dolgot találsz !:) sok sikert!!!:-D
2013. okt. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy a haj nem nől hanem nő.. a másik, hogy az előttem szólónak üzenném ezek nem tippek így nem nő a haj. Egészségesebbnek egészségesebb lesz az tény. Egyébként hajnövesztésen az segít ha többször vágatod a hajad, nem vasalod, azt tényleg nem szabad, mert ahogy vasalod úgy törik el a hajad vége. Személy szerint én használtam ricinusolajat nekem az segített, használok joghurtos pakolást, marokkói argán olajat, száraz, töredezett hajra való spray.. esetleg szedhetsz sörélesztőt ez erősíti, dúsítja a hajad valakinek serkentette a növekedést de ezután olvass utána, mert lehet, hogy nem csak a hajat erősítené hanem más helyeken is :D vagy nem tudom mennyire jó a Revalid kapszula elég sok megoldás van. Csak tényleg nem szabad hajat vasalni sőt még a hajszárítást is langyos levegővel, mert elégetheti az is.. Ha esetleg mész valahova bulizni és nagyon vasalni akarod az a minimum, hogy hővédő hajspray-t használj.
2013. okt. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
65%

jó és biztos tipp: magyar helyesírási szótár


*nőhet, *adjatok, *légyszi

2013. okt. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!