Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek nem károsítaná a...

Szerintetek nem károsítaná a bőröm, ha néhány alkalommal elmennék szolizni?

Figyelt kérdés

Nagyon világos a bőröm, és sok anyajegyem van, de nem nagyok, és nem emelkednek ki meg semmi, talán 2 olyan van, de nagyon zavar, hogy ennyire fakó a bőröm, és az arcomon sem szép a bőr. Szeretnék egy kis barnás színt, és arra gondoltam, hogy 3-4 alkalommal elmennék szolizni, és az hátha segít ebben! Azt a két nagyobb anyajegyemet meg ha sebtapasszal leragasztom addig, az védi valamennyire ? Mert én ilyet hallottam, hogy ilyenkor jobb, ha leragasztjuk.

(Tudom, hogy ha nem járok rendszeresen, egy idő után semmi sem fog látszani a barnaságból, de most jön a szalagavatóm novemberben, legalább arra szeretnék szebb lenni! Szerintetek ez használna?)



2013. okt. 8. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, mehetsz, ennyi nem lesz káros. Csak ne menj sok időre semmiképp és tényleg óvd akkor valamivel az anyajegyeidet. (Esetleg krém is lehet.)
2013. okt. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És ne feledkezz meg szolikrém használatáról! Nem fog kiszáradni a bőröd és nagyon felgyorsítja a barnulást! :-) + jó minőségű szoligépbe menj! ahol ritkán cserélnek csövet az nem jó, mert az elhasznált csövek már csak égetnek, nem barnítanak!
2013. okt. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mehetsz, ennyi alkalom nem fog károkat okozni a bőrödnek. A szalagavatójára meg szinte mindenki elmegy szoláriumba, hogy jobban nézzen ki ;)
2013. okt. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!:) És kb mennyi időre menjek ? Először ilyen 4-5 perc, aztán mindig tegyek rá 1-2 percet ?

A szolikrémet drogériában is lehet kapni, vagy azt ott helyben tudok venni ? És milyen árban vannak ?

2013. okt. 9. 17:41
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem 6percre mehetsz nyugodtan, akkor indul be a barnulási folyamat. a helyben kapható krémek sokkal jobbak, mint a drogériásak!
2013. okt. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja rendben, köszi! :) De az ott kapható márkájú krémek nem is kaphatóak drogériákban?
2013. okt. 10. 19:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem sajnos.. :S
2013. okt. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kár, na de mindegy...Köszönöm a segítséget! :)
2013. okt. 12. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!