Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek a fekete hajszín...

Szerintetek a fekete hajszín tényleg öregít?

Figyelt kérdés
2013. okt. 12. 11:14
 1/3 anonim válasza:
58%
Nem minden esetben. Ha barnás bőröd van,akkor kifejezetten jól áll,de ha nagyon sápadt vagy,akkor ajánlok valamilyen más hajszínt! :) De amúgy te érzed,hogy olyat akarsz-e,mert így megmutatod az egyéniséged.:)
2013. okt. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon kevés embernek áll jó, általában csak annak, akinek természetesen fekete a haja.

Legyen inkább sötétbarna, az is elég sötét, de mégsem olyan durva, mint a fekete.

2013. okt. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Igazából fehér bőrű vagyok... Most jelenleg vörös a hajam, de már unom.Voltam már fekete, most csak az a bajom vele, hogy így is sokszor a 18-20 évesek lemagáznak, és mi lesz, ha fekete hajjal idősebbnek tűnök? Amúgy 28 vagyok.

2013. okt. 12. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!