Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás nyomokra ötlet?

Roníí17 kérdése:

Pattanás nyomokra ötlet?

Figyelt kérdés
Hogyan tudom eltüntetni vagy legalàbb halványítani az arcon a pattanás után ott maradt piros területet? nagyon idegesít, érdekelnének a házi praktikàk,pakolások.. vagy bármi ami tényleg bevállt.

2013. okt. 13. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a shea vaj segített :)
2013. okt. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

és azt hol tudok beszerezni és mennyiért?

elmúlt vagy halványodott? :)

2013. okt. 13. 20:20
 3/6 anonim ***** válasza:
2013. okt. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 hunbula ***** válasza:
Ez nem házi praktika, de nekem 100 százalékban bevált, a Cicaplast krém. Gyógyszertárakban kapható, nem olcsó (kb 2000 Ft) de nagyon hatásosan eltünteti a sebhelyeket. Nagyon, nagyon csúnya volt az arcbőröm, és egy hónap után ezzel a krémmel nem is látszik semmi. El sem hinném ha nem rajtam történt volna. Egy próbát mindenképpen megér szerintem. [link]
2013. okt. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gyógyszertári Lassari paszta, 400 Ft-ért keverik ki.

Vagy 3%-os szalicilsavas kenőcs. Receptje: 30 gramm vazelin + 1 gramm szalicilsav. 350 Ft. Éjszakára bekenni.

2013. okt. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2013. nov. 13. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!