Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Még divat a hajmelír? Hosszú...

Még divat a hajmelír? Hosszú barna hajam van, s szőke csíkokat szeretnék bele, ez még trendi?

Figyelt kérdés
Mert vmi változatosságot akarok...
2008. júl. 6. 16:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem már egyáltalán nem trendi, de ha neked tetszik, csináld, kit érdekel, hogy divatos-e, ha jól áll? :)
2008. júl. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem sem trendi, inkább a más színű melírozás, pl. vörössel. De ami neked jól áll!
2008. júl. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Miért akarsz divatember lenni? Nincs saját egyéniséged? Csináld vmi olyanra amilyen tetszik... ne olyanra ami minden második embernek van.
2008. júl. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy jó dolog mindig a divatot követni.Mert ami jól áll x számú embernek,nem biztos,hogy neked is jól állna pl.Csináltass valami egyedit,ami illik hozzád.A fodrász is tud biztosan segíteni ebben.
2008. júl. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A melir maga még divat, de már nem az a vékony csikos melir, inkább ilyen sávok a hajban, vagy lapmelir. A legnagyobb divat a kétszinű haj most. probáld ki azt.
2008. júl. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nálunk van a suliban a legmenőbb csaj a városba és neki is barna hajba szőke tincsek vannak ami kurva yól néz ki.Erre a fél suli őt utánozta és mindenki szebb lett tőle.nyugodtan rakass melírt a hajadba hiszen most a csíkok,színes melírok is nagyon menők.
2008. júl. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Egyetértek, hogy a melír még divat de szőkés csíkjai már szinte minden második embernek vannak. Most inkább a vadabb, "nem természetes" színek hódítanak. Pl.:feketében lila melír vagy egyszerűen lilásabb árnyalat az egész hajra. De amint mondtad neked barna hajad van így például egy rezesebb vörös jól állna. Az a lényeg, hogy neked tetszen és ne másoknak. Ne akarj utánozni senkit, mert elveszted önmagad. Tudd, hogy nem a divat szüli az egyéniséget, hanem az egyéniség a divatot.
2008. júl. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
kösz is szépen a válaszokat:) igazából már többször megvolt az elhatározás a szőke-mizériám során:)) csak eddig féltettem a hajam, hm...lila sem rossz:D mondjuk azt azért nem vállalnám be:)) sziasztok :)
2008. júl. 7. 13:16
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz azzal, hogy ki mit gondol!! Nekem például a mostani "agyon vasaljuk divat" nagyon nem jön be!! Szerintem az pl. borzalmas és a hajnak is káros. Én pl. pont ma melíroztattam a barna hajam. Nagyon tetszik!!!! Egyálltalán nem bántam meg. A színe meg kicsit mintha a fehérhez közelítene, de nagyon jól mutat a vöröses barna hajamban!!! Szerintem te is próbáld meg!!
2008. júl. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én 2 napja melíroztattam a hajam! Szőke, és lila van benne. Nagyon jól néz ki ;]] Mindnekinek bártan ajánlom, tényleg nagyon jó.Kíváncsi vagyok, h a környezetemben lévő sok kis divatmajom mikorra fog leutánozni xDDD


L/14

2009. júl. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!