Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyantáztassam le a karom?

Gyantáztassam le a karom?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, és eddig nem zavart, mert szőke, viszont elég hosszú.
2013. okt. 19. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2013. okt. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mostanában nagyon sok olyan lányt látok, akinek olyan szőrös a karja, mint nekem. nem tudom, lehet eddig is ez volt az általánosan elterjedt, és csak most tűnt fel, de elég taszító látvány számomra. és hát, ne mondjátok nekem, hogy jobb érzés egy szőrös kart simogatni, puszilgatni, mint egy szép simát. persze ez 13 évesen remélhetőleg még nem szempont:D mindegy, a lényeg, hogy igen, vesszen a szőr.
2013. okt. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%

te bolond vagy??????


én 13 évesen kint játszottam az erdőben és sarasan,kócosan mentem haza....még csak véletlenül sem a "szőröm" miatt aggódtam. ugyanis egy 13 éves kislánynak(!!!) még csak pihéi vannak nem szőre!!!!! a másik pedig,hogy szerintem visszataszító,hogy múltkor megfogtam a barátnőm karját és úgy szúrt a borotvált szőre mint az állat! ráadásul fekete már neki a sok borotválástól. a lábon hónaljon gusztustalan a szőr de egy karon?!!! majd 16 évesen szőrteleníts, most még éld a gyerekkorod különben egy kiégett nő lesz belőled!

2013. okt. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Egy 13 éves kislánynak is lehet szőre..sajnos nekem is már 13 évesen tiszta szőr volt a karom mert örököltem.

ki mondta hogy borotválja? Ha gyantázza akkor nem lesz szúrós..nem kell full simának lennie,nem kell azonnal leszedni amikor csak lehet de azért tényleg kényelmetlen ha sok a szőr.


És attól hogy még te sarasan és kocósan mentél haza neki nem kell.

Szerintem ha zavar akkor nyugodtan gyantáztasd vagy gyantázd le.:))

(pontozzatok csak le de nekem ez a véleményem:)!)

2013. okt. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
én a saras dolgot nem arra értettem,hogy igénytelen koszos lány vagyok!!! hanem arra,hogy neki most még játszani kell nem gyantáztatni! majd 15-16 évesen zavarja a szőr. egy 13 éves kislánynak ne ez legyen már a problémája! főleg úgy,hogy ő írta...szőke a szőre!
2013. okt. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
és az más lenne,hogy ha fekete lenne neki.....de szőke!! szinte nem is látszik!!
2013. okt. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is szőke, de elég hosszú. Nyáron havonta 1x le szoktam gyantázni, egyébként meg úgy vagyok vele, hogy akinek nem tetszik, ne nézzen oda...
2013. okt. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Hát nem könnyítettétek meg a döntésem...

Egyébként lábamat és a hónaljamat régóta gyantáztatom, meg a szemöldökömet is szedetem...

2013. okt. 20. 07:54
 9/9 anonim ***** válasza:
ne a válaszoktól függjön már a döntésed. ha zavar, gyantázd le. olyan biztos nem lesz, akit zavar, hogy finom sima karod van:D ártani nem ártasz vele. egyáltalán nem nagy dolog, nem értem, egyes emberek miért is akadnak ki ezen.
2013. okt. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!