Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olvastam egy amerikai praktiká...

Olvastam egy amerikai praktikát az emberi testtel kapcsolatban. Működhet?

Figyelt kérdés
Elvileg ha minden nap 4 percig lelógatja az ember a fejét az ágyról, hogy belemenjen a vér, akkor a haj 1 hét alatt 1 inch-nyit (=2,5 cm) nő.
2013. okt. 22. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez úgy hülyeség, ahogy van. A haj nem attól nő, hogy belemegy a vér :D
2013. okt. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is így reagáltam először, na de ha belemegy a fejbe a vér, akkor felgyorsulnak ott a folyamatok, mert energializálódik, nem? Jó lenne ha igaz lenne, de ha 1 inch-nyit ha nem is nő, mondjuk hátha nő a havi 1,5-2 cm helyett 3-at.
2013. okt. 22. 21:00
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Maga a szíved elég arra, hogy "belemenjen" a vér a fejedbe.
2013. okt. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na jól an, de úgy sokkal kevesebb van benne okoska.
2013. okt. 22. 23:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem igaz,a hajhagymák kapna elég vért.Most attó,hogy lógsz nem megy több bele,sőt a szív munkáját is ismerni kellene ugyanis az egész keringés szinten tartása a feladata.Nem a hajhagymáké.
2013. okt. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De jó is lenne, ha egy hónap alatt 10 cm-t nőne a hajam.:D
2013. okt. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!