Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A barátnőm ujjáról miért jön...

A barátnőm ujjáról miért jön le a bőr? Már volt orvosnál, és amit írtak neki krém, az nem segít. (orvosok szerint vitamin hiány) mit lehet ez ellen házilag tenni valamit?

Figyelt kérdés
2013. okt. 24. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
ú nekem is jött le, és nekem sem használt semmi! ez allergia! én kinőttem!
2013. okt. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán pótolni a vitamint, ha attól van?
2013. okt. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez sajnos egy eléggé komoly bőrbetegség és terjedhet az egész kézfejre is. Sajnos nem tudom, hogy mi a neve, de már másnál is láttam ilyet. Eredhet onnan is, amikor az illető pénzzel, kasszával dolgozik. Utána kellene járjatok egy kicsit jobban és egy komoly bőrgyógyászhoz, akár bió boltba elmenni.
2013. okt. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ujjbegy ekcéma?

nekem 3 éve van ujjbegy ekcémám. Vedlik a bőr az ujjaimon, és még vizes ronggyal se tudok törölgetni, annyira irritálja minden.

pl amikor teregetek akkor a leháló bőrdarabkák beleakadnak mindenféle ruhába... borzalmas. Kesztyűben se jobb annyira...

mára már elmúlóban van, DE szappannal, meg ilyen-olyan illatosított tusfürdőkkel NEM fürdök. A Sanex-et használom mindennap, az jó, de muszáj (!!!) valamilyen jobb minőségű, akárgyógyszertári hirdítálóval ápolnia a bőrét.

Ha tényleg ekcémáról lenne szó, akkor az okát sosem tudjátok meg.

Én Candida diétáztam, sportoltam hosszútávon, fel nem tudnám sorolni mennyi krémet használtam, meg gyógynövényt ettem/ittam...

van aki örökli, van akinek az élete, az életkörülményei, maga a helyváltozás idázi elő.


Remélem, azért nem ennyire komoly a ti esetetek, mint az enyém.

Borzalmas így élni, de mindig arra gondolok, hogy akik pikkelysömörrel és ennél komolyabb betegségekkel küzködnek, sokkal nehezebb és talán élhetetlen is az életük.


22/N

2013. okt. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet, hogy a barátnőd zombi?
2013. okt. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!