Ez a 2 krém ugyanaz?

Figyelt kérdés

Bocsi,hogy ide írom a kérdést, de sürgősen kéne a válasz, és itt vannak a legtöbben.

Szóval azt olvastam, hogy pattanásra nagyon jó az antiszeptikus hatású Sudocrem. De bárhol keresem, csak 1 fajta van, amire nincs ráírva, hogy antiszeptikus hatású. Ahogy nézegettem a neten dolgokat róla, láttam, hogy elég sok fajtája van.

Akkor miért csak azt az egyet találom mindenhol? Kis szürke kiszerelésben,a neten mind fehèr.

Vagy azok régi képek, azóta megújult, vagy mi? Meg egyesítették az egészet, vagy hogy van ez, hogy csak 1 kapható?

Erre, amit boltokban, gyógyszertárakban láttam, az van írva, hogy aknés bőrre. Gondolom akkor jó pattanásokra is. Nem?



2013. okt. 25. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom baromira sürgős ha a neten akarod megrendelni.
2013. okt. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mi van? Te hol olvastál olxat, hogy a neten akarom megrendelni??

Írtam, hogy gyógyszertár meg bolt (dm)...

Csak a neten néztem utána, hogy a krém melyik fajtája kell nekem. Azért írtam ki a kérdést, hogy megtudjam, megvegyem-e azt, ami a gyógyszertárban van...

2013. okt. 25. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!