Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen dolgokat használnak...

Milyen dolgokat használnak ezek a lányok az arcukra?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=fGqyCzNcI7o

http://www.youtube.com/watch?v=wp5iy5JJqDA

http://www.youtube.com/watch?v=ex33wtqnNz8

Mi a nevük a sminkeknek? Nekem is heges sajnos az arcom.:(

20/F


2013. okt. 26. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Voltál már bőrgyógyásznál? Ha nem,irány!


Amúgy nem tudom,nem is érdekel mit használnak,de a Manna termékei segíthetnek az aknén. (szappanok, shea vaj)


Ha sminkkel akarod palástolni,akkor max. korrektort ajánlanék,a Catrice Camouflage korrektor jól jöhet.

2013. okt. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen voltam már több bőrgyógyásznál is, és mind azt mondták hogy nem múlik el soha, csak majd idővel halványodni fog. Eltüntetni(meggyógyítani) nem lehet, csak elfedni, ezért érdekelne hogy mit használnak a videókon. Nekem szerencsére nem olyan durva mint nekik, de azért elég ronda nekem is az arcom.:( Már próbáltam nagyon sok mindent és nem lehet eltüntetni, de ezt a bőrgyógyászok is megmondták. A videókon csodát tesznek az arcukkal azok a sminkek, nagyon érdekelne hogy mivel csinálják.
2013. okt. 26. 20:40
 3/9 anonim ***** válasza:

szia.

hasonló problémákkal küzdök.

én használtam orvos által felírt skinoren kenőcsöt, antibiotikumot.Most jelenleg mannaszappantól az éden szappant használom.az enyhítette a pirosságot.Pattanásaim mostmár csak akkor keletkeznek szinte ha megvan.illetve a hegek már nem zavarnak, mert a pirosság gázabb.a kicsi hegecskéket meg el lehet tüntetni egy vékony alapozó réteggel (ez az eljárás csak lányoknak ajánlott )

amit tudok még javasolni az a teljes életmódváltás.figyelj az étkezésre.ne egyél zsíros, cukros, szénhidráttal teli ételeket.illetve ha van lehetőséged akkor sportolj valamit.:)

19/L

2013. okt. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Nekem mitesszerek és néha pattanások jelentek meg az arcomon.


3. , valószínűleg éBen szappanról beszélsz. Azt én is használtam,1 hónapig használt,utána minden tünetem rosszabb lett. :(

2013. okt. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mint írtam, nem lehet meggyógyítani ilyen-olyan szappanokkal, kenceficékkel, életmódváltással stb... van már kb. 10 éves tapasztalatom ezekkel.:) Aki esetleg ért angolul, megnézné hogy milyen termékeket használnak? Ja és nem csak hegek vannak, hanem vörös foltok is. Már Budapestre is jártam bőrgyógyászokhoz(és egyébként 600KM-re van oda-vissza tőlem), és ott is azt mondták hogy GYÓGYÍTANI NEM LEHET, majd idővel halványodik, és a szokásos dolgok... Szóval hiába ajánlotok mindenféle természetes dolgokat, és gyógyszereket stb..., nem segít.:) Ez az egy dolog segítene, ami a videókon van. De azért köszönöm a segítőkészséget.
2013. okt. 26. 21:13
 6/9 anonim válasza:

Egy videót néztem csak meg, ott a lány korrektort és alapozót használt. Szerintem ezt egy fiú is nyugodtan használhatja, ha komoly problémát jelent neki a bőrhibája.

Ha van lány ismerősöd, barátod, kérd meg, hogy kísérjen el és segítsen kiválasztani egy alapozót neked. :) Persze érdemes jobb minőségűt venni, hogy elfedje rendesen a hibákat. Loreál például.

2013. okt. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, köszönöm szépen mindenkinek.:)
2013. okt. 27. 08:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Az első Mac Pro Longwear korrektort használt elf ecsettel:)
2013. okt. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2013. okt. 28. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!