Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk! Villanyborotvát vagy...

Fiúk! Villanyborotvát vagy sima borotvát használtok? Melyik a jobb, olcsóbb, hatékonyabb, gazdaságosabb? Borotvahab nélkül is lehet borotválkozni?

Figyelt kérdés
Vizezni szoktátok borotválkozás előtt az arcotokat?
2009. nov. 13. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
a sima borotva sokkal jobb ,mint a villany és olcsóbb is.én borotvahabot használok.és igen bevizezem
2009. nov. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én simát használok, bár sztem én még eléggé amatőrnek számítok. Viszont ja melegvizzel előtte megmosom a pofám, mert fellazítja a bőrt... és az vmiért jó (csak már nem tudom, h miért...XD)
2009. dec. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Új vagyok mgé ebben 14 évesen, de azt mondom a sima borotva sokkal jobb. Először langyos vízzel megmosakszok, felkerül a borotvahab, a borotvát kicsit megvizesitem(ezt nem mindenki sozkta) aztán húzom. Utána hideg vízzel megmosakszok és a borotválkozás utáni gél. A szesz nem jó!
2009. dec. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én eddig csak villanyborotvát használtam és nagyon elégedett vagyok vele. Szerintem hosszabbtávon olcsóbb is mert nem kell hozzá semmit sem venni. Érdemes egy felső-középkategóriás modellbe beruházni, ami kb. 25 ezer forintba kerül. A legutóbbi Philips borotvámat már 10 éve használom és még semmi baja, az akkuja és a kései is teljesen jók. Azért fogok hamarosan újat venni, mert a lágyműanyag markolat már eléggé kopik.
2010. aug. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én vettem egy 1000 forintos hajvágót. Ugyebár ezek tuti nem viszik a hajat. (mind1 nem ez a lényeg) Leveszem a fejet végigtolom és marad is kb. 2 miliméteres borosta. 3 éve használom előtte Gilette Mach3 borotvát használtam teljesen megvoltam vele elégedve, de sokáig tartott géppel csak 2 perc. =)

19/F

2010. szept. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Sokkal jobb a pengés hagyományos borotva, mint a villany! Lehet, hogy hosszabb távon jobbak a villanyok, viszont közel se tudnak olyan simára borotválni egy arcbőrt, mint a normál pengés (nem gagyi minőségű és nem 2-3pengés borotva hanem legalább négy vagy 5). Én az legújabb 5 penge+ pajeszvágós borotvát használom. Maximálisan meg vagyok vele elégedve. Én lehető legforróbb vízzel (amit kibírok) megmosom az arcom, hogy a pólusok a szőrtüszők kitáguljanak, majd gilette mentolos borotvahab, hogy borotválkozás közben is hűsítő hatást érezzek, és a borotvát is szükséges mindig jó forró vízzel megmosni, borotválkozás előtt, így sokkal jobban vág a penge. Borotválkozás végénél hideg vízzel megmosom az arcom, hogy a kitágult szőrtüszők összehúzódjanak, majd arcgélt használok. Ez azért is fontos mert az arc szesz (nevébe is benne van, hogy szesz) Égeti az arcbőrt ami károsíthatja roncsolhatja későbbiekben az arcbőrt, mert kisebb maró hatása is van, mint minden szesznek!
2012. aug. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!