Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet, hogy emiatt áll szét a...

Lehet, hogy emiatt áll szét a hajam hajmosás után?

Figyelt kérdés
Elég dús, vastag szálú hajam van. Ha fodrász mossa, szépen egyenesen áll, könnyen kezelhető, semmi baj nincs vele. Ha én mosom, akkor szét áll "A" alakban, és szinte kezelhetetlen. Tubus van a fülemben (NEM fogkrémtubus) ezért nem mehet ugye víz a fülembe. Emiatt mindig belehajolok a kádba, és ezért felfelé mosom a hajamat (ez de furán hangzik) a fodrász pedig ugye hátrafelé hajtva mossa a hajat. Lehetséges, hogy emiatt áll szét a hajam? Egyébként egészséges, balzsamozom, ha tehetem magától szárad meg.

2013. okt. 30. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:

"Tubus van a fülemben (NEM fogkrémtubus)"-ezt most sikerült elképzelnem:DD

köszi:D

Amúgy hogy érted,hogy A alakban?

Elektromos a hajad és feláll vagy simán csak így áll be hajmosás után?

Szerintem megpróbálhatnád még vizesen megfésülni és úgy hagyni megszáradni:/

Akkor talán jól állna.

2013. okt. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a baj, sima samponnal mostam a hajam, és nemrég vettem balzsamot is és azóta hajmosás után teljesen jó, próbáld ki.
2013. okt. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Nem elektromos, csak így áll be. MOst a tubusosat nekem is sikerült elképzelnem XD


Második válaszoló: Balzsammal tényleg jobb, de még mindig furán áll.

2013. okt. 31. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!