Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mindennapos hajmosás?

Mindennapos hajmosás?

Figyelt kérdés
Koleszos vagyok. A hajam már kb 1,5éve zsírosodik, így minden nap mosom, mert nagyon zavar ha zsíros. Erről a kolesz miatt sem szoktam le, viszont a szobatársaim is folyton leszólnak miatta, hogy azért zsíros mert minden nap mosom, 5év múlva nem lesz hajam stb... Viszont nekem a fodrászom sőt még bőrgyógyász is mondta hogy ezzel nem ártok a hajamnak. Egyfelől idegesít, hogy a hajmosásért folyton megszólnak, másrészt érdekelne, hogy más is küzd e hasonló problémákkal, és hogy másnak nem árt e. Mostanában kicsit jobban töredezik és valamennyire hullik is, de a fodrász szerint ez az ősz miatt is lehet. Előre is köszönöm a válaszokat:) 15/L
2013. okt. 19. 13:06
 1/5 Vics20 válasza:
100%
az ősz miatt?? szerintem használj zsirskdás elleni sampont és langyos vizzel öblisd le hajad ,probáli meg mondjuk 3naponta hajat mosni és kevésbé zsirosodik,ne egyél túl sok zsiros ételt.Én 2naponta szoktam,a családom már hozzá van szokva.És az se mindegy hogy milyen samponnal mosol.Igen szokott hullani a haj mimdenapi egreziroztatástol
2013. okt. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Régen ezzel riogatták az embereket, de nincs nagy valóságalapja. A legtöbb ismerősöm naponta - max kétnaponta mossa a haját és pont annyira egészséges hajuk van, mint annak aki 3.4 naponta mossa.
2013. okt. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sokáig nekem is annyira zsírosodott, hogy mindennap kellett mosnom. Sose volt semmi bajom belőle és azt, hogy ezzel ártottam e valakinek azt éppen, hogy letojtam/letojom magasról.


Egyébként én ilyen csalánsamponnal szoktam hajat mosni az utóbbi időbe. Nem kell belőle sokat használni /bár nem habosodik/ de az a 250 ml es falkon nekem kb 1 évig szokta bírni. (májusban vettem és még több mint félig van) Ez nekem segített kicsit. Így nem mindennap mosok hajat hanem 2-3 naponta.

2013. okt. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Nem kell lepontozni! ***** válasza:
Nekem is volt hogy naponta kellett mosnom a hajam mert nagyon zsírododott. Egy idő után lassan áttértem 3-4 naponta mosásra és most már nem is zsírosodik annyira.
2013. okt. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!!
2013. nov. 2. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!