Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon zsiros hajjal mit...

Nagyon zsiros hajjal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Bánfi samponnal mosom, egymát után kétszer is mert hullik is nagyon a hajam de az zavar a legjobban, hogy kimosom és rögtön miután megszáradt már zsíros a töve. Ez ellen mit lehet tenni? Váltsak sampont? 2hete használok bánfit, előtte koffeines schaumát hjsználtam vagy 3hónapig de attól sem volt jobb, annyiban max h egy napig nem volt zsíros.
2013. nov. 3. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Figyelj, hogy rendesen mosd ki!

Hajszárítóval szárísd meg rögtön, ne aludj vizes hajjal!

Ne mosd nagyon gyakran, mert csak jobban fog zsírosodni!

Nekem a head and shoulders zsírosodás elleni sampon vált be és 2-3 naponta mosom!:))

2013. nov. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban lehet kapni kénes sampont. Olyat vegyél. Vagy esetleg kipróbálhatod a Babé zsíros hajra való termékeit. Ha ezek sem segítenek akkor bőrgyógyász vagy hajgyógyász.
2013. nov. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A helyedben én kivizsgáltatnám magam (kezdetnek egy vérvétel, utána bőrgyógyász), ez már a nagyon nem normális kategória, és a fejbőrödnek valószínű valami fertőzése van - főleg hogy hullik is a hajad (vagy pedig nem mosod ki rendesen a sampont, nagyon meleg vízzel mosol hajat, túl magas hőfokon szárítod).
2013. nov. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!