Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan apoljam a nagyon dus,...

Hogyan apoljam a nagyon dus, szaraz, borzas gondor hajat?

Figyelt kérdés
A hajam nagyon dus, elegge szaraz es gondor. Sajnos rettenetesen kusza, a hajszalak ossze-vissza allnak. Nem igazan tudok mit kezdeni vele. Soha nem tudom szabadon engedni annyira csunya. Hogyan kezeljem, hogy egy kicsit jobb formaja legyen, mert igy sajnos nagyon rosszul erzem magam a boromben.
2009. nov. 15. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:

ha nagyon kusza probald ki az egyenes/ vasalt hajra valo samponokat, attol kicsit kevesbe gondorodik. hasznalj szaraz hajra balzsamot, pl sotetkek dove (en nagyon szeretem)

hasznalj olyan fejes hajszaritot (rakapcsolhato nagy kerek fogas akarmi) osszetartja a hajat a toveknel is, nem hagyja h a hajszarito szanaszet fujja. vagy ha nincs es nem akarsz kotleni ra turogesd, gyurogasd a kezeddel mig szaritod. hasznalj leave-in balzsamot, attol nem fog szetallni es nem teszi tonkre mint a hajhab. a vegen rogzitsd 1 kis hajlakkal. habot gyurhatsz bele de ritkan es keveset mert megjobban kiszarad.

2009. nov. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is ugyan ilyen volt. Vegyél egy nagyon jó hajvasalót és kezd el vasalni. Minden hajmosás után szépen vasald ki. Az biztos (saját tapasztalat) másfél éven belül kevesebb és sima hajad lesz. DE elfog töredezni nagyon. Egy -10 cm számolj bele.
2009. nov. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!